13.06.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Destekli Kişisel Yayıncılık

 

Premius EkopressBüyük düşünen yazarlar için! Kitabınızın rekabetin yoğun olduğu gerçek yayın dünyasında yer almasını istiyorsanız bu paket sizin için!

Sunduğumuz en kapsamlı yayın paketi olan Cinius Premius sayesinde, kitabınız, piyasadaki büyük yayınevlerinin kitaplarına taş çıkartacak kadar iddialı bir hale gelecektir. Kapsamlı editöryel gözden geçirmeyle kusursuz bir metin elde edilecektir. Özel kapak ve iç sayfa tasarımıyla kitabınız sade, şık ve göz alıcı bir ürün olacaktır. Türkiye'nin en büyük ve tanınmış matbaalarından birinde yüksek adette gerçekleştirilecek baskı sayesinde de kitabınızın baskı kalitesine siz bile hayran kalacaksınız. Diğer tüm paketlerin içeriğini sunan Cinius Premius aynı zamanda aktif pazarlama bütçesi ayırdığımız tek pakettir. Kitabınız çıktıktan sonra, ülke çapında kitabevlerine ve zincir mağazalara bültenler ve duyurularla tanıtılacak ve çok kısa bir sürede kitabınız için kitabevlerinden siparişler gelmeye başlayacaktır. Kısacası Cinius Premius yeteneğinizi azami şekilde öne çıkaracak, edebiyat dünyasında tanınmanız için gerçek bir fırsat sunacaktır.

Üretim
Cinius Premius paketi ile kitabınız birinci sınıf Enzo kitap kağıdına, renkli kapak ve kaliteli bir mürekkep ile basılmaktadır. Bunun dışında baskı adedine ve baskı özelliklerine siz karar veriyorsunuz. Dilerseniz renkli baskı, 1. hamur ya da kuşe kağıdı, kalın cilt, kapakta kabartma (gofre), lokal lak, yaldızlı baskı vb. seçeneklerden de yararlanabilirsiniz ama bunların hiçbirini istemeseniz bile içiniz rahat olsun, çünkü Premius paketi en standart haliyle bile, size dört dörtlük bir kitap vaadediyor. Buna özellikle önem veriyoruz çünkü Premius ile üretilecek kitabınız, sizi olduğu kadar bizi de temsil ediyor. Unutmayın ki kitabınız sadece online kitabevlerinde değil, ülke çabında yüzlerce kitabevinde, binlerce başka kitap ile yanyana duracaktır ve içeriğiyle olduğu kadar, kalitesiyle ve görünüşüyle de onlarla rekabet edebilmek zorundadır. İşte bu yüzden, kitabınıza sadece "sizin kitabınız" gözüyle değil, aynı zamanda "bizim kitabımız" gözüyle bakmak durumundayız.

 

 

Pazarlama
Cinius Premius'la kitabınızdan ticari bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bugüne dek yüzlerce yazarımız bu paket ile yayın dünyasına merhaba dediler ve yine birçok yazarımız bu paket ile sadece kitaplarını yayınlatmakla kalmadılar, aynı zamanda kâr da ettiler. Kitabınız basıldıktan sonra 200-300 adedini (gelen talepler doğrultusunda bu sayı oynayabiliyor) yurt çapında büyük kitap dağıtımcılarına, zincir kitabevlerine ve online kitapçılara ulaştırıyoruz. Ardından kitabınız piyasada, başka herhangi bir kitap gibi, satılmaya başlanıyor. Hem sadece 3-5 kitabevi değil, yurt çapında, Batman'dan Edirne'ye kadar kitabınıza her yerden ulaşmak mümkün oluyor. Kapsamlı dağıtım ağımız sürekli genişliyor ve şimdiden ülkenine en büyük dağıtımcılarıyla ve yine ülkenin en büyük kitabevi zinciriyle doğrudan çalışmaktayız. Kitabınız piyasaya çıktıktan 6 ay sonra ne kadar satıldığına bakıyoruz ve satış tutarı kadar çekinizi adresinize postalıyoruz. Yeni siparişler için her zaman irtibatta kalıyoruz... Unutmayın ki kitabınız belli bir süre için değil, çıktığı günden itibaren baskısı tükeninceye dek piyasada ve online kitabevlerinde bulunuyor. Bugüne kadar yayınladığımız kitaplar arasında baskısı tükenen ve yeni baskılar yapmış bir çok kitap bulunmaktadır. Baskısı tükenen kitap daha ucuz bir ücret karşılığında yeniden basılıyor ve böylelikle hiç zaman yitirilmeksizin, kitabınzın kesintisiz olarak piyasada bulunmaya devam ediyor. (Daha ayrıntılı bilgi için bkz. Hizmetler > Pazarlama)

 


Editöryel Hizmet
Cinius Yayınları tüm yazarlarına dilerlerse kapsamlı bir editöryel program sunuyor. Premius paketinde ise bu hizmet fiyata dahil. Editöryel hizmet tam olarak nedir yönünde çok fazla soru alıyoruz. Daha ayrıntılı bilgiyi Editöryel Gözden Geçirme başlığı altında bulabilirsiniz, burada ise kısaca özetlemeye çalışalım. Cinius Yayınları yayın dünyasında çalışan ya da çalışmış olan deneyimli editörlerle çalışmaya özen gösteriyor. Bu editörler kitabınızı baştan sona, titizlikle gözden geçiriyor. Bu gözden geçirmenin sonucunda, kitabınızdaki olası tüm imla ve gramer hataları gideriliyor ve kurguda olan kopukluklar ya da tutarsızlıklar da ayıklanıyor ve yazara bildiriliyor. Yazar dilerse, yapacağımız öneriler doğrultusunda kitabı tekrar gözden geçirebiliyor. Kitap, dizgi aşamasına geçilinceye kadar editör ve yazarın ortak çalışmasında şekilleniyor ve sonunda dizgiye geçildiğinde metniniz, olabilecek en kusursuz hale getirilmeye çalışılıyor.

Bu Paketi Seçiyorum!

 

Bu Paketi Seçiyorum!

Merak Ettikleriniz mi Var?
Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, tüm sorularınızı yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:
(212) 528 33 14 | (212) 512 05 03
Skype üzerinden canlı destek: yayindanismani@ciniusyayinlari.com
E-postalarınız için:
yayindanismani@ciniusyayinlari.com

Premius Yayın Paketine Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

Ek Ücrete Tabi Hizmetler
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
 
“Cinius demek, kitabınız için ürkek adımlarla girdiğiniz sihirli bir eşikten dev adımlarla çıkmak demek... Cinius demek, kitabınızı güvenle teslim edebileceğiniz dürüstlük ve disiplin demek... Cinius demek, kitabınızın tasarımı için kendi kendinizin patronu olabileceğiniz özgürlük demek.”
Dilek Ünal
Yazar, Derin Derin ve Düne Ne Oldu?
 

 

 
Tel: (212) 528 3314 | (532) 741 4148 | (216) 550 5078


© 2006-2015

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın