12.04.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Premius Ekopress

..Ayrıntılı Bilgi


Tüm dünyada yayıncılığı baştan aşağı değiştiren Talep-Doğrultusunda-Baskı sayesinde kitabınız her zamankinden hızlı, her zamankinden ekonomik ve göz kamaştırıcı bir baskı kalitesiyle internetteki tüm kitabevlerinde satışa çıkıyor!

Dijital Baskıyla Yepyeni Boyutlar
Talep-Doğrultusunda-Baskı (TDB) teknolojisini Türkiye'de gerçek anlamda uygulayan tek yayınevi olan Cinius Yayınları Premius Ekopress ile kitapları hem daha hızlı, hem daha ekonomik, hem de daha kaliteli bir baskı ile okurlarına sunuyor. > Ayrıntılı bilgi

Online Kitapçılarda ve Gerçek Kitabevlerinde Satış İmkanı
Premius Ekopress ile kitabınız Türkiye'nin en büyük online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Buna ek olarak, gerçek kitabevlerinden de talep gelmesi durumunda, kitap onlara da gönderiliyor. > Ayrıntılı bilgi

Editöryel Hizmet
Cinius Yayınları yayın dünyasında çalışan ya da çalışmış olan deneyimli editörlerle çalışmaya özen gösteriyor. Bu editörler kitabınızı baştan sona, titizlikle gözden geçiriyor. Bu gözden geçirmenin sonucunda, kitabınızdaki olası tüm imla ve gramer hataları gideriliyor ve kurguda olan kopukluklar ya da tutarsızlıklar ayıklanıyor ve yazara bildiriliyor. > Ayrıntılı bilgi

Premius

..Ayrıntılı Bilgi


Büyük düşünen yazarlar için! Kitabınızın rekabetin yoğun olduğu gerçek yayın dünyasında yer almasını istiyorsanız bu paket sizin için! Kitabınız bütün online kitabevlerinde ve yerel kitabevlerinin yanısıra zincir mağazalarda satışa çıkıyor!

Gerçek Bir Yayıncılık Deneyimi
Cinius Yayınları'nın en kapsamlı paketi olan Cinius Premius ile kitabınız birinci sınıf bir matbaada yüksek adette basılıyor, dört dörtlük editöryel bir okumadan geçiyor ve ülke çapında kitapçılarda ve zincir mağazalarda kapsamlı bir dağıtım ağına dahil oluyor.

Pazarlama
Cinius Premius için sunduğumuz aktif dağıtım sayesinde kitabınızdan ciddi bir ticari kazanç elde etmeniz mümkün. Kitabınız basıldıktan sonra yurt çapında dağıtımcılara ulaştırılıyor. Diğer paketlerdeki pasif (yani talep gelirse) satıştan farklı olarak, Premius'ta kitabınız kitabevleri ve zincir mağazalarda raflara ulaştırıyor. Unutmadan söyleyelim, kapsamlı bir editöryel okuma ve kitabınıza özel bir tasarım hizmeti de pakete dahil. > Ayrıntılı bilgi

Kitaplar, haklar ve kâr size ait!
Premius'la üretilen kitapların tümü yazarına aittir. Yani üretilen kitaplardan dilediğiniz kadarını alabilirsiniz. Etiket fiyatını siz belirliyorsunuz, kârın %40'ı size kalıyor ve haklarınızın hiçbirini bize devretmiyorsunuz.

..Ayrıntılı Bilgi


Şairler! Şiirleriniz sadece kendi bilgisayarınızda, defterlerinizde ya da amatör edebiyat sitelerinde durmasın! Okurlarınız, hayranlarınız ve tanıdıklarınızın karşısına gerçek bir kitapla çıkın! Üstüne üstlük sınırsız baskı imkanıyla kâr da edin!

Ekonomik ama sınırsız baskı!
Cinius Poetikus şairlerden gelen talepler doğrultusunda hazırlanmış, çok özel, çok ekonomik ve bir o kadar da şık bir paket. Kitabınız bir anda 500 adet, 1000 adet üretilmiyor; gerektiği kadar, daha doğrusu sipariş geldiği kadar ve geldiği müddetçe üretiliyor. Başka bir deyişle, kitabınızın baskısının tükenmesi diye bir ihtimal yok. Sipariş geldiği sürece kitabınız üretiliyor!

Kitabınız 20 günde satışa çıksın!
Evet, yanlış duymadınız. 20 gün içerisinde kitabınız internetteki bütün büyük online kitabevlerinde satışa çıkıyor. Her ay sonunda, o ay satılan kitabın etiket fiyatının %20'si de otomatik olarak hesabınıza yatırılıyor. Satışları da online takip edebiliyorsunuz.

Yazara 25 kopya!
Bu arada size de, eşinize dostunuza verebilmeniz için 25 adet kitap gönderiliyor. Bundan fazlasına ihtiyaç duymanız durumunda da çok büyük bir indirimle istediğiniz adette kitap temin edebiliyorsunuz!

Maksimus

..Ayrıntılı Bilgi


Eşe, dosta, aileye hediye edecek bir kitabınız olsun istiyor ya da eserinizi bir kitap şekline sokmak istiyorsanız, bu paket sizin için! Kitabını kendi dağıtmak isteyen kişi ya da kurumlar için düşünülmüş bu pakette ISBN, bandrol ve barkod bulunuyor.

Bu paket kimlere uygun?
Maksimus teknik anlamda Premius ya da Premius Ekopress'den farklı değil. Kitap ülkenin en iyi matbaalarından birinde, klasik ofset baskısıyla basılıyor, özgün ve renkli bir kapak tasarımı yapılıyor ve iç sayfalar içeriğe uyumlu, özel olarak tasarlanıyor. Ancak Premius'ta bulunan editöryel gözden geçirme hizmeti bu pakette sunulmadığından, kitabı satışa çıkarmıyoruz. Bunun yerine kitaplar adresinize postalanıyor.

özellikle satış düşünmeyen ama yine de çalışmalarını basılı olarak, bir kitap şeklinde görmek isteyenlerin tercih edebileceği bir pakettir bu. Aynı zamanda kitabın satışını kendi web sitenizden ya da tanıdığınız kitabevlerinden yapabileceğinizi düşünüyorsanız bu paketi tercih edebilirsiniz. Ancak editöryel bir gözden geçirme olmadığından, kitabın içinde imla hatalarının ve kurgusal tutarsızlıkların gözden geçirilmediğini yine de dikkate almalısınız. Dilerseniz, ek bir ücretle Maksimus'ta editöryel hizmet de alabilirsiniz.

 

Maksimus

..Ayrıntılı Bilgi


Dijital çağa hazır mısınız? Cinius Yayınları kitabınızın sadece e-kitap olarak yayınlanması için yeni bir alternatif yarattı. Kitabınızın tabletler, cep telefonları ve e-kitap okuyucuları aracılığıyla okunmasını istiyorsanız bu paket sizin için. Baskı maliyeti olmadığı için de bir o kadar ucuz.

Bu paket kimlere uygun?
Bütün yayın dünyasını kasup kavuran e-kitap devrimine Cinius aracılığıyla siz de dahil olabilirsiniz. Kitabınız online mağazalar üzerinde e-kitap olarak satışa çıkacaktır ve tek bir tıkla okurlarınızın cep telefonlarına ya da tabletlerine düşecektir.

e-kitap'da kitap kağıt üzerine basılmadığından, sadece dijital bir dosya olarak okura sunulduğundan maliyeti ve satış fiyatı da bir o kadar düşük. Bu durum hem sizin, hem de okurunuz için e-kitabı cazip bir alternatif haline getiriyor. Elbette Cinius kalitesiyle editöryel bir okuma, etkileyici bir kapak tasarımı ve sayfa düzenlemesi yapıldığından ortaya çıkan eser niteliğinden ve zevkinden hiçbir şey yitirmemektedir. Kitabın satış fiyatını yine her zamanki gibi siz belirliyorsunuz ve eseriniz başta Idefixe ve D&R olmak üzere e-kitap satışını destekleyen bütün online kitabevlerinde satışa çıkmaktadır.

Premius Ekopress'ini incelemek için tıklayın!
 
Premius'u incelemek için tıklayın!
 
Poetikus'u incelemek için tıklayın!
 
Maksimus'u incelemek için tıklayın!
 
Maksimus'u incelemek için tıklayın!
Cinius Mikro Yayın Paketi

Tek ya da çok düşük adette kitaba mı ihtiyacınız var? Cinius Mikro Yayın Paketi hem özel ihtiyaçlarınıza karşılık vermek üzere, hem de sadece eseriniz tescil ettirme ihtiyacı duyan akademisyenler, yazarlar ve şairlere yönelik bir yayın paketidir.

Bu paket kimlere uygun?
Cinius Mikro Yayın Paketi temelde çok düşük adette kitap ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ekonomik ve seri bir yayın paketidir. Kitap ISBN ve bandrol ile tescillenmektedir, dolayısıyla bir noter üzerinden kitabı tescil ettirmeye göre çok daha hesaplıdır. Paket aynı zamanda kapak tasarım ve dizgi hizmetleri içerdiğinden elinize geçecek olan şey, gerçek bir kitaptır. Dilerseniz metninizi kapsamlı bir editöryel okumadan bile geçirtebilirsiniz. Tescile ihtiyaç duymuyor, sadece eserinizi birkaç kopya basılı görmek istiyorsanız da bu paketi tercih edebilirsiniz. Bu durumda ISBN, bandrol başvurusu işlemleri yapılmamaktadır ve maliyet ona göre daha da düşmektedir. Paket hakkında daha ayrıntılı bilgi ve maliyet cetveli için aşağıdaki düğmeyi tıklayınız.

Poetikus'u incelemek için tıklayın!

Cinius Mikro Yayın Paketi

Basılı bir kitabınız var ve okurlarınıza ulaşamıyor musunuz? Cinius Online Yayın Paketi daha önce bastırmış olduğunuz kitaplarınızı Türkiye'deki bütün büyük online kitabevlerinde satışa açıyor. Dilerseniz yeni bir kapak tasarımı da talep edebilirsiniz!

Bu paket kimlere uygun?
Birçok yazar gerçek bir yayıneviyle anlaşmadan önce eşten dosttan yardım alarak ya da tanıdık bir matbaa bularak kitap bastırmaktadır. Ancak bu kitaplar kendilerine bir satış kanalı bulamadıklarından genelde yazarların ellerinde kalır. Cinius Online Yayın Paketi, elinizde kalan bu kitapları Cinius'un yaygın dağıtım ağı ve sektörel birikimiyle piyasaya çıkarmanıza olanak tanıyan çok özel bir yayın paketi. Kitabınız Idefix, Kitapyurdu, D&R.com gibi bir dizi büyük kitabevinde satışa çıkmaktadır. Kitabınızın satıp satmadığını da merak etmenize gerek yok çünkü bütün satışları online takip edebilmektesiniz; ve elbette satışlardan size düzenli olarak ödeme yapılmaktadır.

Poetikus'u incelemek için tıklayın!
Tel: (212) 528 3314 | (532) 741 4148 | (216) 550 5078


© 2006-2015

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın