13.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Destekli Kişisel Yayıncılık

Cinius Maksimus Yayın PaketiEşe, dosta, aileye hediye edecek bir kitabınız olsun ya da sadece eserinizi bir kitap şekline sokmak istiyorsanız bu paket sizin için! Editöryel gözden geçirme ve dolayısıyla satış ve pazarlama dışında Premius paketindeki bütün özellikler bu paket için de geçerlidir. Yüksek adet işleriniz için standart ofset baskı (matbaa) yoluyla üretimi tercih edebilir, daha düşük adetteki işleriniz için TDB (Talep-Doğrultusunda-Baskı) imkanından yararlanarak 50 adet bile bastırtabilirsiniz. Maksimus aile içi kitaplar, şirket kitapçıkları ya da ilaç firmaları vb. kurumların kendi dağıtım imkanlarıyla dağıtmayı istedikleri kitaplar içindir.

İki Haftada Adresinize Teslim
Cinius Maksimus'la kitabınız şık ve göz alıcı tasarımıyla ortalama iki hafta içinde adresinize teslim ediliyor. Editöryel bir çalışma yapılmadığından kitabı genel dağıtıma dahil edemiyoruz, ancak metnin gözden geçirilmesi sonucu kitap yine de NetKitap ve benzeri online alışveriş sitelerinde satışa çıkabiliyor.

Dijital Baskı ya da Ofset Baskı İmkanı
Cinius Maksimus her tür basım işlerinizi karşılamaya yönelik tasarlanmış, geniş olanaklı, esnek bir basım paketidir. Dağıtımını ya da satışını kendiniz üstleniyorsanız ve metninizin editöryel bir okumaya ihtiyacı olmadığını düşünüyorsanız bu paket sizin için ideal. Düşük adetlerde kitap istiyorsanız dijital baskı yöntemiyle üretilecek kitabınız, 200 ve üzeri adetler için ofset (yani matbaa) baskısıyla üretilecektir.

Ekonomik ve esnek!
Cinius Maksimus sizin için dört dörtlük bir kitap üretmek üzere tasarlanmış bir pakettir. Herhangi editöryel bir çalışma yapılmadığından ve satış anlaşması da olmadığından fiyatı oldukça ekonomiktir. Ancak diğer tüm paketlerimizde olan hizmetler bu pakette de "ekstralar" olarak dahil. Yani satış istemiyor ama editöryel okuma istiyorsanız, bunu tercih edebiliyorsunuz. Ya da kitabınızın birinci hamur kağıda basılmasını istiyorsanız, bunu da tercih edebiliyorsunuz. Yani elinize geçecek kitabın boyutu, kalitesi ve özelliklerinin tümüne siz karar veriyorsunuz. Herhangi bir ekstra istemiyorsanız, kitabınız 12,5 x 19,5 cm boyutlarında, Enzo 1. sınıf 2. hamur kitap kağıdıyla, Amerikan Bristol 300 gramlık kapak kartonuyla üretiliyor.

Dijital Baskıyla Üretilen Kitaplarda Revizyon Kolaylığı
Kitabınızın ilk baskısı yapıldı, kitabı elinize aldınız ve hoşunuza gitmeyen cümleler ya da imla bozuklukları fark ettiniz. Kitabınız matbaada basıldıysa, böyle bir durumda yapabileceğiniz fazla bir şey yok. Kitabınız en aşağı 500 adet üretildiği için, yeni bir baskı yapabilmek için uzunca bir süre beklemeniz gerekir. O gün geldiğinde de, gerçekleştireceğiniz tek bir harf değişikliği bile, kitabın filmlerinin baştan alınmasını, kalıplarının baştan çekilmesini içereceği için ekstra bir sürü masrafa neden olacak. Ancak kitabınızın düşük adetlerde, yani dijital baskı yoluyla üretilmişse yanlışları çok ufak bir ücret karşılığında (değişiklik başına 10 TL) anında düzeltebilirsiniz!

Bu Paketi Seçiyorum!

 

Bu Paketi Seçiyorum!

Merak Ettikleriniz mi Var?
Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, tüm sorularınızı yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:
(212) 528 33 14
MSN Messenger üzerinden canlı destek: yayindanismani@ciniusyayinlari.com
E-postalarınız için:
yayindanismani@ciniusyayinlari.com

Maksimus Yayın Paketine Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

Ek Ücrete Tabi Hizmetler
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
Kalın Cilt ve Şömiz
ok
Büyük Boy

Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
 
Tel: (212) 528 3314 | (532) 741 4148 | (216) 550 5078


© 2006-2015

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın