14.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


Kapak Çalışmasında Kullanılan Resimler

Cinius Yayınları birçok klasik yayınevinden de farklı olarak, kullandığı tüm kapak resimleri için ressamlarına, fotoğrafçılarına ya da illüstratörlerine telif ödemektedir.

Yayınladığımız bütün kitaplarda, kitabın içeriğine uyumlu bir kapak çalışması yapmayı hedeflemekteyiz. Bir çalışmaya başlamadan önce yazarın görüşlerini dikkate aldığımız kadar, yazara da piyasanın beklentilerini açıklamayı çalışıyoruz. Yazar için çok fazla şey ifade eden bir resim, birçok durumda genel okur için hiçbir şey ya da çok az şey ifade edebilir ve kitabın satış şansınızı zorlayabilir. Ya da ancak kitabı okuyan biri için bir şey ifade eden bir kapak resmi, kitabı bir vitrinde gören potansiyel bir alıcı için hiçbir şey ifade etmeyeceğinden, aslında yanlış bir resim tercihidir.

Cinius Yayınları kitaplarında gördüğünüz tüm kapak resimleri, tamamen yasal yollarla temin edilmiş ve kullanım hakkı tarafımıza alınmış resimlerdir. Yazarlarımızın beklentileri doğrultusunda dünyanın en büyük resim arşivlerini tarayarak elde edilmiş resimlerdir; birçok durumda doğrudan yazarla beraber oturup yüzlerce resim inceliyoruz. Ardından karar verilen resmi, yayınlama hakkıyla beraber satın alıyor ve kullanıyoruz.

Kapağınızda ikiden fazla resim kullanmak istiyorsanız ya da birkaç resmin kolajını yapmamızı istiyorsanız, unutmayın ki her resim için 15 TL'lik ek bir ücret vardır. Bu ücretle, ilgili resim arşivlerinden, kitabınızın içinde kullanmak istediğiniz resimleri de temin edebilirsiniz.

 

Pakete Geri Dönü

 
Pakete Geri Dönü

Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >
© 2012.