21.05.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Neden Cinius

Neden Cinius?
Cinius'ta, yayıncılık sektörünün her alanında sadece uzmanlarla çalışıyorsunuz. Klasik ve büyük ölçekli bir yayınevinin sunduğu profesyonel tasarım, pazarlama, yayıncılık ve editörlük hizmetlerini alacaksınız ve kitabınız piyasaya en iyi şekilde hazırlanmış olarak çıkacak. Cinius Yayınları Türkiye'nin ilk ve gerçek anlamda tek Destekli Kişisel Yayıncılık hizmeti veren yayınevidir.
 
Destekli Kişisel Yayıncılık Nedir?
Destekli Kişisel Yayıncılık tüm dünyada git gide yaygınlaşan profesyonel bir yayınlanma yöntemidir. Kuralları, ilkeleri ve standartları vardır. Sadece Cinius'ta profesyonel anlamda Destekli Kişisel Yayıncılık hizmeti alabilirsiniz. Cinius Yayınları'nın sunduğu Destekli Kişisel Yayıncılık hizmeti sayesinde kitabınız geleneksel bir yayınevinden çıkacağı profesyonellikte ve geleneksel bir yayınevinin size sunacağı marka güvencesiyle piyasada okuru karşılayacaktır. Ancak Destekli Kişisel Yayıncılığın doğası gereği eserinizin tüm hakları sizde kalacak, tüm geliri de size geri dönecektir. | Ayrıntılı bilgi
 
Cinius Farkı
Yayıncılık dünyasındaki neredeyse yarım yüz yıllık deneyimiyle Cinius Yayınları, tüm yazarlarının başarıya ulaşmasını kendi marka değeri açısından hayati görmektedir. İster bir şiir kitabıyla gelin, ister bir roman, ister akademik bir araştırmayla, dosyanız üzerinde çalışacak ekibin her bireyini süreç içerisinde tanıyacak, istek ve beklentilerinizi doğrudan onlarla paylaşabileceksiniz. Sadece yayıncılık değil, kitapçılık, dağıtım ve online kitabevi hizmetleri de sunan kurumumuz tüm birikimini sizinle paylaşacaktır. | Ayrıntılı bilgi
 
Yayınlanma Yol Haritası
Yol Haritası sayfamızda kitabınızın yayınlanma sürecinin nasıl yürüyeceğini görebilirsiniz. Dosyanızı bize ulaştırma yöntemlerinden, kitabınızın piyasadaki satış şansına kadar bir dizi bilgiyi bu sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. | Ayrıntılı bilgi
 
Değişik Yazarlar, Değişik Deneyimler
Bizi yazarlarımızdan daha iyi kim tanıyabilir, kim anlatabilir? Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar. | Ayrıntılı bilgi
 
Cinius'u Sevmeniz İçin
6 Neden
Kitabınız yayınlanırken bir yandan da yayın dünyasını tanımanızı sağlayacak kesintisiz uzman desteği.
 Yarım yüzyıllık yayıncılık ve satış deneyimi sayesinde yeni yazarların kolay kolay ulaşamayacağı kitabevlerine ulaşma imkanı.
Titizlikle gerçekleştirilen editöryel çalışma ve tasarım çalışması sayesinde gururla sunabileceğiniz bir eser.
Yayın piyasasında unutulmaması için kitabınızın baskısının mevcut olduğu sürece kesintisiz temin, tanıtım ve satış hizmeti.
Talep eden yazarlar için Uzman Halkla İlişkiler servisi sayesinde, medyada öne çıkabilme şansı.
Profesyonel yazarların da kitaplarını da yayınlayan bir yayınevinden yayınlanma fırsatı. Böylece piyasada marka değeri ve satış potansiyeli yüksek bir yayınevinden kitabınızı çıkarma şansı.

Cinius Yayınları Size Neler Sağlıyor?
Kitabın satışından elde edilecek bütün kâr, dağıtım şirketlerinin belirlediği iskonto düşüldükten sonra yazara ait.
Kitabınızın türü ne olursa olsun ve hangi paketi seçerseniz seçin, kitabın tüm hakları yazarda kalıyor.
Cinius Yayınları profesyonel destek ve tavsiye prensibiyle çalışıyor. Bu yüzden her aşamada son söz her zaman yazara ait.
Bir kitabın piyasadaki satış şansı yazara en başından bildiriliyor. Kâr etme şansı yoksa, bu durum, yazara anlaşma yapılmadan önce anlatılıyor.
Bununla birlikte bütün kitaplar kapsamlı bir dağıtım ağı yoluyla tüm yurtta ve online kitapçılarda satışa çıkıyor.
Tel: (212) 528 3314 | (532) 741 4148 | (216) 550 5078


© 2006-2012

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın