21.04.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..
Cinius Yayınları > Neden Cinius > Destekli Kişisel Yayıncılık

Destekli Kişisel Yayıncılık

Eş-dostluğun büyük rol oynadığı geleneksel yayın dünyasına giriş yapmakta zorlanan yazarlar ya da bunu beklemek istemeyenler, bütün dünyada, Destekli Kişisel Yayıncılık yöntemine yönelmektedir. Niye mi? Çünkü Destekli Kişisel Yayıncılık hem hızlı, hem kazançlı, hem de son sözü her zaman yazara bırakıyor. İşte Cinius'un size sunduğu bazı özel hizmetler:

 

 
Birinci Sınıf Redaksiyon, Tasarım, Pazarlama ve Sektör İçi Tanıtım Hizmetleri

Cinius Yayınları büyük bir yayınevinden bekleyeceğiniz bütün hizmetleri ve hatta daha fazlasını bütün yazarlarına sunuyor. Benzer yayınevlerinden bizi ayıran en temel fark, bütün bu işleri sektörün deneyimli profesyonelleriyle yapıyor olmamız. Çalışacağınız editörlerin tümü geleneksel yayınevlerinden bize geçmiş isimler, tasarımcılarımız ve pazarlamacılarımız da aynı şekilde. Medya tanıtımı konusunda ise çalıştığımız uzmanlar sayesinde çoğu geleneksel yayınevinden daha iddialıyız.

 
Editöryel Hizmetlerimiz

Bir dosyanın kusursuz olması için sadece imla hataları ve cümle düşüklüklerini düzeltmek yeterli değil. Editöryel Gözden Geçirme hizmetimiz bir dizi hizmet içeriyor. Kurgu tutarsızlıklarından, konu dağılmalarına ve tekrarlama hatalarına kadar metniniz her açıdan değerlendirmeye alınıyor.

 
Tasarım Birimi

Vaktiniz varsa tasarımcınız doğrudan sizinle ortaklaşa çalışacak. "Hayır, ben işi uzmanına bırakmak istiyorum" diyorsanız da size bir dizi alternatif sunacak. En önemlisi eser sizin eseriniz olduğuna göre, kapak tasarımında da son söz her zaman size ait. Beğenmezseniz yenisini yapıyoruz. Tasarımcılarımız size süreç boyunca kitabın piyasa şansını arttırmak için tavsiyelerde bulunacaklardır ama son söz yine de sizin!

 
Medya İlişkileri

Kitabınızın ilgi uyandırmasını istiyorsanız, oturup beklemekten daha fazlasını yapabilirsiniz! Cinius Yayınları'nın sunduğu medya servisi sayesinde ülkenin en önde gelen medya kuruluşları (gazeteler, televizyonlar, internet siteleri) elinizin altında. Kitabınızın duyulması için yapılabilecek çok şey var; Cinius Yayınları size bir dizi alternatif sunuyor.

 
Üretim ve Üretim Sonrası

Kitabınız ülkenin en iyi matbaalarından birinde basılacaktır. Talep-Doğrultusunda-Baskı istemeniz durumunda da yine lider bir matbaacılık kuruluşunun tesisinde üretiliyor kitabınız. Matbaaya giden bütün belge ve görselleri, gitmeden önce, son kez onaylamanızı istiyoruz sizden. Böylelikle heyecanla bekleyebileceğiniz tek şey kitabınızın baskı kalitesi oluyor. Hiç kuşkunuz olmasın, bu konuda da sizi tatlı bir sürpriz bekliyor.

 
Dağıtım ve Satış

Eseriniz matbaadan geldikten sonra dağıtım ve satış heyecanı başlıyor. Yine içiniz rahat olsun, kitabınız Türkiye'nin en büyük zincir kitabevlerinde satışa çıkacak ve talep gördüğü bütün şehirlere anında ulaşacaktır. Yayıncılığın doğası gereği bir kitabın satış başarısını her şeyden çok kitabın kendisi belirleyecektir elbette, ama kitabınızın görücüye çıkması için biz elimizden geleni yapıyoruz ve çoğu kitabın ulaşamadığı kentler ve bölgelere kitabınızı ulaştırabiliyoruz.

 
Tüm Haklar Sizde

Bütün bunlar oluyorken "Kitabım elden gidiyor" diye düşünmenize gerek yok. Çünkü en başta yaptığımız sözleşmede de belirttiğimiz gibi, kitabın üretildikten sonra da bütün hakları, dahası üretilen bütün kitaplar size ait. İstediğiniz anda, basılan tüm kitapları talep edebilir ve süreci durdurabilirsiniz. Yayın hakları da sizde olduğu için, rahatlıkla başka bir yayınevine geçebilir, hatta elinizdeki kitapları başka kanallarla kendiniz de dağıtabilir ve pazarlayabilirsiniz.

 
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >Bize ulaşmak için: (212) 528 33 14


© 2006-2012

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın