14.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


İçindekiler ve Dizin Ekleme

Cinius Yayınları editörleri isterseniz kitabınız için profesyonelce hazırlanmış bir İçindekiler ve iki basamaklı bir Dizin (İndeks) hizmeti sunmaktadır.

İçindekiler
Kitabınız için bir İçindekiler hazırlamak okurunuz için kitabınızın içeriğinin ne şekilde düzenlenmiş olduğunu gösterir. Bazı durumlarda, karmaşık içerikli metinler için (örneğin tezler ya da araştırmalar) birkaç basamaklı İçindekiler gerekli olabilir. Standart, tek basamaklı İçindekiler hizmeti Cinius Yayınları'nın tüm paketlerinde ücrete dahildir, ancak iki ya da daha çok basamaklı İçindekiler istiyorsanız, ve bunu kendiniz hazırlamadıysanız, ufak bir ücret karşılığında bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Standart İçindekiler eklemesi, tüm paketlerde ücretsizdir. İki ya da daha çok basamaklı İçindekiler'in editörlerimizce hazırlanmasının ücreti 50 TL'dir. Süresi işlemin karışıklığına bağlı olarak değişebilmektedir ama çoğu durumunda 1-2 gün arası sürmektedir.

.Dizin (Premius ve Premius Ekopress paketleri için geçerlidir.)
Özellikle tezler, akademik kitaplar, tarih, bilim ya da felsefe çalışmalarında profesyonelce hazırlanmış bir Dizin okurun ya da kitabınızı bir araştırmasında kullanan kişinin istediği konulara rahatlıkla ulaşabilmesini sağlama açısından önem taşımaktadır. Birçok durumda okurun, bir kitabı almadan önce, aradığı bilgiyi o kitapta bulup bulamayacağını öğrenmek için Dizin bölümünü taradığını bilmekteyiz. Bunun yanısıra,

  • Araştırmacılar, akademisyenler ve kütüphaneciler birçok durumda kitapları Dizin bölümünde yer alan bilgilere göre almaktadırlar.
  • Gazete ve dergilerde kitap eleştirileri yazan eleştirmenler, profesyonelce hazırlanmış ve doyurucu bir Dizin'i olan kitaplara karşı daha olumlu yaklaşmaktadırlar, zayıf ya da hiç dizini olmayan kitaplara çoğu kez olumsuz yaklaşmaktadırlar.
  • Dünyanın birçok yerinde ve ülkemizde kütüphaneler ya da profesyonel araştırmacılar (tarihçi, bilim adamları ya da felsefeciler) arkasında Dizin olmayan kitapları, sırf bu nedenle, almazlar.

Cinius Yayınları editörleri, isterseniz kitabın sonunda yer alacak profesyonel bir dizin bölümü de hazırlayabilir sizin için. Kitapta geçen belli başlı kişi, yer ve daha başka özel adların yanısıra, önemli kavramlar da dizinlenmektedir.

Dizin ekleme hizmeti 200 TL'dir. Ancak unutmayın ki günümüz editör programları (örn. Microsoft Word) dizin hazırlama hizmeti sunmaktadır ve rahatlıkla bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz. Dizin, kitabınızın en arka sayfalarında çift sütun olarak dizilecektir.

Pakete Geri Dönü

 

 
Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >Pakete Geri Dönü


© 2012.