14.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Cinius Yayınları > Hizmetler > Tanıtım
Destekli Kişisel Yayıncılık

Kitabınızın satmasını istiyorsanız, oturup bunun gerçekleşmesini ummaktan daha fazlasını da yapabilirsiniz. Tanıtım programlarımız size kitabınızı ve kendinizi duyurabilmeniz için bir dizi kapı açıyor. Tercihlerinize uygun bir tanıtım yolu seçebilirsiniz.

Standart Tanıtım

Kitap yayınlamak belli miktarda tanıtım, işin doğası gereği, zaten içeriyor. Yayın paketlerimizden Premius ve Poetikus'da bu tür tanıtım faaliyetleri baştan ödediğiniz ücrete dahildir. Standart tanıtım hizmetlerimizin arasında kitabın tanıtım bülteninin hazırlanması ve ülke çapında kitabevleri ve dağıtımcılara bunun faks, e-posta ya da gerçek posta yoluyla gönderilmesi, kitabın ülkenin belli başlı büyük online kitabevlerinde satışa çıkmasını sağlamak ve yayınlanan kitap kataloglarında, fuar kataloglarında vb. sektörel yayınlarda kitabın adının geçmesini sağlamak geliyor. Bütün büyük ölçekli yayınevleri bu tür hizmetleri kitaplarının satış şansını arttırmak için sunmaktadırlar. Biz bunlara ek olarak 90.000 üyeli bir online kitabevi olan NetKitap'ın haftalık tanıtım bültenlerinde de Cinius Yayınları'nın kitaplarının da duyurulmasını sağlıyor. Ancak -sonunucusu dışında- bunlar doğrudan son alıcıya yönelik tanıtım hizmetleri değildir. Bu tür girişimler, yayın dünyasının kitaptan haberdar olmasını sağlamaktadır.

Bu hizmet ücretsizdir.

 

Promosyon Tanıtımı

Kitabınızın dikkat çekmesi için aşağıdaki hizmetleri de ücretli olarak sunuyoruz:

  • Ayraç - Kitabın içinde yer alacak ve aynı zamanda kitapçılara gönderilecek ayraç tasarlanıp basılır. Ayraç kitabın baskı adedi kadar üretilir ve kitabın kapağında kullanılan görselden yararlanılır. Ayracın üzerinde yazılmasını istediğiniz özel bir metin varsa, bu da mümkündür. Ayraçların yaşadığınız bölgede bulunan kitabevleri ve cafe yetkilileriyle konuşup onlar tarafından dağıtılmasını da sağlayabilirsiniz. (150 TL)
  • Poster - Kitap dağıtıma girdiğinde tüm paketlerle birlikte verilmek üzere kitabın kapağının ve yazarın resminin yer aldığı A3 boyutunda poster. (20 adet, 200 TL)
  • Kartvizit - Kitabınızı çevrenizde duyurabilmeniz için profesyonel bir yöntem, her zaman cebinizde bulundurabileceğiniz, kitabınıza özel bir kartvizittir. Tasırımını biz yapıyoruz ve kitabınızın baskı adedi kadar üretilmektedir. (250 TL)
  • Kartpostal - Çevrenizdeki ve uzağınızdaki insanlara kitabınızın çıktığını duyurmak ve kitabınızı almaları için onları teşvik etmek için kitabınız için özel tasarlanmış, şık bir kartpostalla da onlara ulaşabilirsiniz. (250 TL)
  • E-mail yoluyla tanıtım - Spam olmamasına dikkat edilerek, on binlerce online kitabevi müşterisine kitabınızın çıktığını haber veren özel bir e-posta atılır. (200 TL)
  • Ayraç, Kartvizit ve Kartpostal Paketi - Tümü birden, kitabınızın baskı adedi kadar üretilir. (650 yerine 500 TL)

 

Stratejik Tanıtım

Stratejik tanıtım sayesinde kitabınız medya ve medya mensuplarına doğrudan ulaştırılabilmektedir. Kitabınızla birlikte kitabınızın basın bülteni, tanıtım postası ve burayı tıklayarak indirebileceğiniz, standart Cinius Söyleşisi'ni doğrudan posta yoluya medyaya ulaştırıyoruz. Hangi medya kuruluşlarına ve medyada kimlere gönderildiği, dönemsel olarak değişiklik göstermektedir ama ülkenin belli başlı bütün kültür sanat eki ve programlarına kitabınızının kapsamlı bir tanıtımı ulaştırılmaktadır.

Bu hizmetin ücreti 700 TL'dir.

 

PR

Cinius Yayınları aracılığıyla özel bir tanıtımı da düşünebilirsiniz. Ülkenin bugün en iyi "PR" uzmanlarından biriyle, kitabınızı büyük medyada da duyurmayı düşünüyorsanız, sizin için gerekli tüm bağlantıları ayarlıyoruz. Özel anlaşmalı olduğumuz söz konusuPR uzmanı sayesinde çok ucuz bir fiyata kitabınız ülkenin her bir köşesinde ve yerel olduğu kadar ulusal medyada da duyuruluyor. Bugüne dek bu sayede birçok Cinius kitabı başta CNN Türk, Kanal 1, Akşam gazetesi, Radikal gazetesi ve haftalık kitap ekinde, MedyaTava vb. televizyon kanalları ve web sitelerinde defalarca tanıtılmıştır. PR tanıtımı kuşkusuz bir kitap için eşsiz bir fırsattır ve gerekirse sizin doğrudan medya mensuplarıyla görüşmenizi ya da röportajlara çıkmanızı da içermektedir.

Bu hizmetin ücretini siz PR uzmanıyla birlikte, tanıtımın ölçeğine göre, kararlaştırıyorsunuz. Kitabınızın PR tanıtımına uygun olup olmadığı Cinius Yayınları editörlerince kararlaştırılmaktadır.

 

 
Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >
© 2012.