13.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


Cinius Yayınları
> Sahne Arkası > Paket Seçimi > > Başvuru Yöntemleri

Başvurunuzu Nasıl Yapmak İstersiniz?

Başvurunuzu yapabileceğiniz dört farklı yol var:


 1. Online formlar aracılığıyla (en çabuk).
  Başvurunuzu hemen internet üzerinden yapmak istiyorsanız ve işlemleri bugün başlatmak istiyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz. İlerleyen sayfalarda karşınıza çıkacak formları doldurmanızla birlikte, başvurunuz bize ulaşmış olacak ve hiç vakit yitirmeksizin hemen çalışmaya başlayacağız. Metniniz hazır ve kararlarınız net ise, bu formları doldurmanız 15 dakikadan uzun sürmeyecektir. Formlar aracılığıyla hem metninizi bize online olarak ulaştıracaksınız, hem beklentilerinizi bize bildireceksiniz. O arada merak ettiğiniz herhangi bir şey olursa iş günlerinde ve iş saatleri içerisinde bizimle MSN Messenger üzerinden ya da telefon yoluyla her zaman bağlantı kurabilirsiniz. >> Hemen başvurunuzu yapmak için lütfen tıklayın.

 2. E-mail göndererek (çabuk).
  İnternet üzerinden form doldurmak yerine, bütün belge ve bilgileri bize e-mail ile göndermeyi tercih ediyorsanız bu yöntemi seçebilirsiniz. Tek yapmanız gereken burayı tıklayarak "Başvuru Kontrol Listesi" belgesini gözden geçirmek, ardından da burayı tıklayarak "Cinius Başvuru Formu?" (CBF) dosyasını indirip doldurmak. CBF beklentilerinizin kağıda dökülmüş bir halidir ve bize, kitabınızı hazırlarken, her zaman yol gösterici olacak. Standart bir Word dosyası olan CBF'yi metniniz ve gerekli diğer belge ve dosyalarla birlikte bize gönderin, ardından biz sizinle aynı gün ya da ertesi gün bağlantı kuruyoruz. Merak ettiğiniz herhangi bir şey olursa bizimle MSN Messenger üzerinden ya da telefon yoluyla bağlantı kurabilirsiniz. >> Ayrıntılı bilgi.

 3. PTT ya da kargo yoluyla.
  Aynı ynötemi PTT ya da kargo yoluyla da gerçekleştirebilirsiniz. "Başvuru Kontrol Listesi" ve "Cinius Başvuru Formu?" (CBF) listelerini bilgisayarınıza indirip doldurmanız ve bize ister çıktı halinde, ister dosya olarak postalamanız yeterli. Postanız bize ulaşır ulaşmaz sizinle bağlantı kuruyoruz. O arada merak ettiğiniz herhangi bir şey olursa iş günlerinde ve iş saatleri içerisinde bizimle telefon ya da MSN Messenger üzerinden her zaman bağlantı kurabilirsiniz. Yayın danışmanlarımız size bu heyecanlı süreci basit ve anlaşılır bir şekilde aktarmaya özen göstereceğiz. >> Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın.

 4. Yüz yüze görüşerek.
  Yayıncımı yüz yüze tanımak istiyorum diyorsanız, bu seçenek size uygun. Diğer bütün yöntemlerde de ister MSN Messenger üzerinden olsun, ister telefondan, duruma göre de yüzyüze -her şekilde iletişim kuruyoruz zaten, ama daha en başından bizimle yüz yüze görüşmek istiyorsanız, sizi bir çayımızı içmeniz için yayınevimize bekliyoruz. İstediğiniz kitabın özelliklerini bu sayfalarda bulamıyorsanız yüz yüze görüşmeyi tercih etmenizde yarar olabilir. Aynı şekilde kitabınızın çok çabuk hazırlanmasını istiyorsanız, bizimle beraber bir gün geçirmeyi isteyebilirsiniz. Böylelikle hem tasarım, hem dizgiyi aynı gün görebilmiş olursunuz ve işinizi en kısa zamanda matbaaya ulaştırırız. Bunun için bizi arayın, randevulaşalım! >> Adres ve ulaşım bilgileri.


© 2012.