14.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


Yazar ve Kitap Videoları

Çağımız iletişim çağı. Kitabınızı duyurabilmek için Cinius olarak size bir dizi alternatif sunuyoruz. Kitabınızı kendi sözlerinizle anlatabileceğiniz bir röportaj hazırlayabiliriz ya da doğrudan kitabınızı bir sinema fragmanı gibi canlandırabiliriz. Seçim sizin!

Röportaj Video

Kitabınızı Facebook, YouTube, Vimeo ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde kendi sözlerinizle tanıtabilirsiniz. Bunun için sizden tek istediğimiz bir randevu. Cağaloğlu ofisimize gelerek, isterseniz kendi belirleyeceğiniz sorularla bir röportaj gerçekleştirebilirsiniz. Soruları siz sorun, ama önce bana gönderin derseniz, bu da mümkün. Röportajınız kaydedildikten sonra yayınevimizin içerisinde montajı, ses düzenlemesi yapılıyor ve ardından internetteki belli başlı bütün sosyal medya ortamlarında yayınlanıyor. Bu arada sizin elinizde bulunması için yüksek çözünürlüklü dosyayı isterseniz size de veriyoruz.

Kitap Fragmanı

Cinius Yayınları yazarlarına yeni bir tanıtım kapısı daha açıyor. Ünlü bir yapım firmasıyla yaptığımız anlaşma sayesinde kitabınızın görsel bir tanıtımını, tıpkı bir film fragmanı gibi gerçekleştiriyoruz. Kitabınıza uygun müzik, seslendirme ve fotoğraflar kullanılıyor ve görüntülerin arkasında yazdığınız metin ya da söyleşiniz seslendiriliyor. Kitabınız için etkileyici bir tanıtım olanağı sunan bu vi fragman da aynı şekilde bir dizi sosyal medya ortamında duyuruyor ve elbette kaynak dosyasını size teslim ediyoruz.


Hizmet içeriği:
Görüntülü röportaj
Montaj ve revizyon
Grafik eklentileri
Dağıtım
Ücret: 400 TL
Hizmet içeriği:
Stok video/foto/müzik ile fragman
Sesli röportaj
Montaj ve revizyon
Grafik eklentileri
Dağıtım
Ücret: 900 TL

 

 

 

 

Pakete Geri Dönü

 

 
Pakete Geri Dönü

Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?


© 2015.