21.05.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Destekli Kişisel Yayıncılık

Premius Ekopresse-Kitap devrimi bütün dünyada başladı! Eserinizi artık internetin sınırsız dünyasında yerini alsın ve bütün dünyadan okurlarınıza birkaç saniyede, cazip fiyatlarla ulaşsın. Cinius e-Kitap Yayın Paketi uluslararası e-Kitap standardı olan ePub alt yapısıyla Türkiye'nin en büyük online kitabevleri ve mağazalarında satışa çıkıyor.

ePub ile bütün yayın dünyası değişiyor
Kitabınızı sadece e-Kitap olarak yayın dünyasına sokmak istiyorsanız bu paket sizin için. Cinius e-Kitap yayın paketi bütün diğer yayın paketlerimizdeki editöryel ve tasarım hizmetlerini içermeketdir. Ancak eseriniz matbaadan kitap şeklinde gelmeyecek, online mağazalar üzerinde satışa çıkacak ve okurlarınızın cep telefonlarına, tabletlerine, bilgisayarlarına ya da e-kitap okuyucularına ulaşacaktır.

Üretim yok, maliyet yok
Elbette bu sistemin en büyük avantajı herhangi bir fiziksel üretim içermediğinden, kitabın hazırlığı ve satışının çok daha düşük maliyetlerle gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Ancak bu durumda tek avantajlı siz değilsiniz; okurlarınız da üretim maliyeti son derece düşük olan kitabınızı okumak istediklerinde, normal kitaplardan ortalama %50 daha ucuz bir fiyata kitabınızı temin edebilmekteler. Kısacası bu sistemde herkes kazanıyor.

Revizyon kolaylığı
Kitabınızın baskısı yapılmadığından, metninizde değişiklik istediğinizde, bize istediğiniz değişikliği bildirmeniz yeterlidir. Yapılan güncellemeler ile dosyanız, kitabınızın sanal satışını gerçekleştiren online kitabevlerinde güncellenmektedir ve kitabınız güncellenmiş içeriğiyle hemen satışa çıkmaktadır.

Online kitapçılarda satış
Online Satışta Farklı SeçeneklerKitabınızın online kitabevlerinde satılmasını talep edebilirsiniz. Süresiz olarak kitabınıza siparişi geldiğinde, sizin cebinizden beş kuruş çıkmadan, kitap online kitabevinden satılıyor ve kazancınız hesabınıza aktarılıyor. Kitabın etiket fiyatını siz belirliyorsunuz ve kitapçının kârı düşüldükten sonra kalan bütün kâr size ödeniyor.

Satışları siz takip edin
Cinius Yayınları Web Sitesi üzerinden, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak, bundan böyle günü gününe satışlarınızı takip edebilirsiniz. Sadece satışlarınızı değil, yapılan üretimleri, revizyonları ve kitabınızla ilgili yazılan müşteri yorumlarını ve hatta basında çıkan haberleri bile takip edebilirsiniz! Sitemizin "Sahne Arkası" dediğimiz bu bölümü, dünyada benzerlerinden çok daha kapsamlı ve ayrıntılı bir bilgi paneli sunuyor size.

Editöryel hizmet
e-Kitap yayın paketimizde en kapsamlı yayın paketimiz olan Premius'da olan editöryel hizmetten faydalanmak istiyorsanız (kitabınızın satışa çıkmasını istiyorsanız bu hizmeti dahil etmeyi unutmayın), çok cazip bir ücret karşılığında (kelime başına 0,015 TL) kitabınız profesyonel bir editör tarafından gözden geçiriliyor. Cinius Yayınları yayın dünyasında çalışan ya da çalışmış olan deneyimli editörlerle çalışmaya özen gösteriyor. Bu editörler kitabınızı baştan sona, titizlikle gözden geçiriyor. Bu gözden geçirmenin sonucunda, kitabınızdaki olası tüm imla ve gramer hataları gideriliyor ve kurguda olan kopukluklar ya da tutarsızlıklar da ayıklanıyor ve yazara bildiriliyor.

Bu Paketi Seçiyorum!

 

 

Bu Paketi Seçiyorum!

Merak Ettikleriniz mi Var?
Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, tüm sorularınızı yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:
(212) 528 33 14 | (212) 512 05 03
Skype üzerinden canlı destek: yayindanismani@ciniusyayinlari.com
E-postalarınız için:
yayindanismani@ciniusyayinlari.com

e-Kitap Yayın Paketine Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

Ek Ücrete Tabi Hizmetler
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
 
Tel: (212) 528 3314 | (532) 741 4148 | (216) 550 5078


© 2015

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın