14.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


Özel Sayfa Tasarımları

Cinius Yayınları'nın yayın kataloğunun büyük kısmı romanlar, öykü kitapları ve şiirlerden oluşmaktadır. Ancak editöryel ve tasarım kadromuz bunların dışında teknik kitapları, yemek kitapları, dil eğitim kitapları, çocuk kitapları ve bilimsel çalışmaları da yayına hazırlamıştır.

Yemek Kitapları
Yemek kitabının herşeyden önce maliyetli bir proje olduğunu unutmayınız. Yoğun bir ön hazırlık aşamasının yanısıra, renkli ve kaliteli kağıda basılması gerekeceğinden, ciddi bir maliyeti olacaktır. İşin kötü tarafı bu. İyi tarafı yemek kitapları, piyasada göreceli olarak, satış şansı yüksek olan kitap türlerindedir. Cinius Yayınları'nın yayınladığı bütün yemek kitapları yazarlarına bir vakitten sonra kar bırakmıştır. İşin ikinci iyi tarafı, kitabınız üzerinde çalışacak ekip, 2008 yılında Çikolata Fabrikası adlı kitap ile Türkiye'nin en iyi yemek kitabı tasarımı ödülünü almıştır.

Çocuk Kitapları
Resimli, resimsiz, siyah beyaz, gri tonlamalı ya da renkli... Birinci hamur, 2. hamur ya da kuşe kağıdı. Ciltli ya da ciltsiz... Tıpkı bir çocuğun hayal gücünde olduğu gibi Çocuk kitaplarında da her şey mümkündür. Tek yapmanız gereken, hayal gücünüzü kullanmak. Biz size her konuda fikir üretiyoruz. Yaptığımız çocuk kitapları örneklerini de kitabevlerinde ya da Cağaloğlu'na yolunuz düştüğünde, kitabevimizde inceleyebilirsiniz.

Eğitim Kitapları
Cinius Yayınları'ndan bugüne dek yabancı dil eğitimiden, yabancılar için Türkçe eğitim kitaplarına kadar, test kitaplarından akademik eğitim kitaplarına kadar bir dizi kitap çıktı. Bazılarında her sayfada karmaşık formüller varken, bazıları tablo ya da görsel ağırlıklı oldu. Sizin de, çoğu yayınevinin üstesinden gelemeyeceğini söylediği bir kitabınız varsa, doğru adrese geldiniz demek. Neler yapabildiğimizi görmek için kitabevi raflarındaki fizik kitaplarını, matematik kitaplarını ve dilbilgisi kitaplarını incelemeniz yeterli.

Bunun gibi standart dizgi ve editöryel okuma işlemleri gerektirecek kitapların dışında bir kitabınız varsa, bize kitabınızla ilgili gerekli bilgileri ulaştırmanız halinde, size en kısa zamanda kapsamlı bir araştırma yapıp, geri dönüyoruz. Sadece en iyisini elde edebilmek için değil, ihtiyaçlarınıza yanıt verecek en ekonomik kitabı elde edebilmek için de uğraşıyoruz. Her zaman için birden çok alternatif sunuyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurun. (Bkz. İletişim)

 

Pakete Geri Dönü

 

 
Pakete Geri Dönü

Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >
© 2012.