14.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


Web Sitesi

Kitabınız ya da kitaplarınız için kapsamlı bir web sitesine sahip olmak ister misiniz? Cinius Yayınları sadece yazarlara özel, evinizden rahatlıkla güncelleyebileceğiniz, güçlü bir altyapı sahip ve bütün temel web ihtiyaçlarınıza karşılık verecek bir web sistemi geliştirdi.

Bir web sitesine sahip olmak, kitabınızın piyasada hissedilirliğini arttırmak için en güzel yöntemlerden biri. Ancak siz kendiniz bir web tasarımcısı ya da internet uzmanı değilseniz, bu işin nasıl üstesinden geleceksiniz? Cinius Yayınları burada da devreye giriyor ve WebCin adlı kendi geliştirdiğimiz sistem sayesinde yazarları kolaylıkla web sitesi sahibi yapıyoruz. Sadece 599 TL'ye, aylık da 10 TL'lik bir hosting hizmeti karşılığında kitabınızı duyurabileceğiniz, profesyonel görünümlü ve her tür gelişmeye açık bir web sitesi sahibi olabiliyorsunuz. İsterseniz tek kitaplı bir yazar olun, isterseniz bir dizi kitap yazmış olun, web altyapımız her tür ihtiyacınıza karşılık verebilecek nitelikte

Kitabınızın okurlarınızın ayağına gelsin
Türkiye'nin en büyük ve en eski online kitabevinden biri olan NetKitap ile ortaklaşa geliştirdiğimiz sistem sayesinde, kitabınızı size özel web siteniz üzerinden gören kişiler, kitabı satın almaya karar vermeleri halinde, otomatik olarak NetKitap'a yönlendiriliyor ve okurlarınızı memnun edecek bir iskontoyla kitabınızı satın alabiliyorlar.

Güçlü ve güven veren bir tasarım
Cinius Yayınları belirli sınırlar dahilinde olmak kaydıyla, her web sitesi için özgün bir tasarım çalışması yapıyor. Sadelik, güvenilirlik ve kolay gezinebilirlik bütün tasarımlarımızın ortak yönü. Hemen hatırlatalım, Cinius Yayınları ekibi yıllarca Türkiye'nin en büyük yayınevlerine web hizmetleri sunan bir ekiptir. Yılların verdiği birikim ve deneyimle web sitenizinin görselliği üzerinde elimizden geldiğince çalışıyoruz.

Web sitenizin bütün kurulumu bize ait
Web sitesi hizmetinden yararlanmak istediğinizde size hemen biyografiniz, kitaplarınızın şık bir sunumu, kitaplarınızdan birer bölüm, iletişim bilgileriniz, kullanıma hazır bir blog, yine kullanıma hazır bir Haberler bölümü, konuk defteri, basın köşesi ve başka sitelere yönlendirme yapmak isteyebileceğiniz Bağlantılar bölümü hazır geliyor. Aynı zamanda medyanın yararlanabileceği, kitabınızın görsellerinin yüksek çözünürlükte bulunduğu bir sayfayı da ilk kurulumda sitenize ekliyoruz.

Kendi isminize bir e-posta adresi ister miydiniz?
İstiyorsanız, doğru yere geldiniz! Web sitesi paketimizde www.yazaradi.com web adresinin yanısıra, web üzerinden pratik bir şekilde takip edebileceğiniz (Hotmail, GMail benzeri) bir e-posta hizmeti de satın almış oluyorsunuz. Artık profesyonel kariyerinizde gmail ya da hotmail uzantılı mailler kullanmak yerine doğrudan iletisim@sizinadiniz.com gibi bir adres kullanabilirsiniz.

Okurlarınız gelişmeleri günü gününe takip etsinler
WebCin size, kendiniz yönetebileceğiniz bir dizi web hizmeti sunuyor. Bunların arasında istediğiniz zaman, rahatlıkla güncelleyebileceğiniz bir Haber bölümü de var. Görselleri de rahatlıkla ekleyebileceğiniz bu Haberler sayfasında, yaşamınızda ya da yazarlık kariyerinizdeki gelişmelere yer verebilirsiniz.

Sizin için ne düşünüyorlar?
Kullanımı kolay bir Konuk Defteri sayesinde okurlarınız ve web sitesi ziyaretçileriniz size rahatlıkla övgülerini, eleştirilerini ve önerilerini dile getirebilirler. Konuk Defterinin bütün yönetimi sizde olduğu için hoşunuza gitmeyen yorumları da rahatlıkla kaldırabilirsiniz.

Basın sizin için ne diyor?
Bir yazar için kuşkusuz en önemli gurur ve sevinç kaynaklarında biri basında kitabıyla ilgili çıkan haberlerdir. Bunları şimdi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz! Web sitenizdeki Basından bölümü sayesinde basında yer almış haberleri rahatlıkla web sitenize ekleyebilirsiniz. Bu bölüme herhangi bir nedenden ötürü ihtiyaç duymuyorsanız da rahatlıkla bu bölümü kapatabilirsiniz.

Yazarlığın vazgeçilmezi: Blog
Bütün dünyada amatör ve profesyonel yazarların sahip olduğu ortak bir şey varsa, o da bir blog. Bugüne kadar blogger, blogspot gibi hizmetler üzerinden ancak bloğunuzu oluşturabiliyorken, WebCin sayesinde artık kendi sayfanızda, bütün kumandaların sizin elinizde olduğu, profesyonel bir bloğunuz olabilir. Bloğa yeni yazı eklemek ne kadar kolaysa, başkalarının yazdığınız yazılara yorum yazmaları da o kadar kolay.

Yaşamöykünüz devam ediyor...
Size, resminizin de bulunacağı, hazır bir yaşamöyküsü sayfasını siteyi size teslim ederken hazır veriyoruz. Ancak elbette yaşam devam ettiği sürece yaşamöyküleri de değişebiliyor, ve zaman zaman yaşamöykünüzü güncellemek isteyebilirsiniz. WebCin üzerinden bu işlemi de kolayca yapabiliyor, dilerseniz resminizi de değiştirebiliyorsunuz.

İnternet demek "link" demek....
Web sitenizden başka dost sitelere ya da beğendiğiniz hizmetlere bağlantılar vermek isteyebilirsiniz. "Sörf" kavramının temelinde bir site üzerinden başka sitelere ulaşmak var. Bu nedenle sırf beğendiğiniz web sitelerine linkler verebileceğiniz özel bir "Bağlantılar" sayfası da web sitenizde bulunuyor.

Medya merkezi
Bir yazarsınız ve zaman zaman medya kuruluşlarına kitabınızın künye bilgilerini, kapak görsellerini ve tanıtım bültenlerini ulaştırmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle, yayında olan bütün Cinius kitaplarınızın "Basın Kiti" dediğimiz basına özel bilgileri içeren bir dosyayı web sitenizde her zaman hazır bulunduruyoruz. Yarın bir gün, bir gazeteye, bir dergiye ya da bir televizyon kanalına kitabınızın bilgilerini göndermek istediğinizde onlara bu kiti indirip gönderebileceğiniz gibi, söz konusu kurum ya da kişilere web sitenizin bu sayfasının linkini de gönderebilirsiniz.

 

 

 

Pakete Geri Dönü

 

 
 
Pakete Geri Dönü

Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >
© 2012.