13.06.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Destekli Kişisel Yayıncılık

Premius EkopressŞairler! Şiirleriniz sadece kendi bilgisayarınızda, defterlerinizde ya da amatör edebiyat sitelerinde durmasın! Okurlarınız, hayranlarınız ve tanıdıklarınızın karşısına gerçek bir kitapla çıkın! Üsten üstük sınırsız baskı imkanıyla kâr da edin!

Dijital Baskıyla Yepyeni Boyutlar
Cinius Poetikus, yayına hazırlanma anlamında en kapsamlı paketimiz olan Cinius Premius ile, dağıtım ve satış konularında da Cinius Premius Ekopress ile aynı şeyleri içeriyor. Bu paketin en önemli özelliği, kitabınızın dijital baskı teknolojisi sayesinde Talep-Doğrultusunda-Baskı (TDB) yöntemiyle üretilmesidir. TDB'yi Türkiye'de gerçek anlamda uygulayan tek yayınevi olan Cinius bütün dünyada yazarların ve yayıncıların yeni tercihi olan dijital baskı imkanı sayesinde artık kitabınızın baskısının tükenmesi diye bir dert kalmıyor. TDB, adı üstünde, kitaba talep gelmesi durumunda, kitabın anında, gerekirse tek bir adet bile üretilebilmesini içeriyor. Kitabınızın bir salon boyutunda bir yazıcıda basıldığı ve aynı yazıcının sayfaları harmanladığını, kitabı ciltlediğini ve kapağını da bastığını hayal edin. Sonuç, daha önce yanına bile yaklaşılmayan bir baskı kalitesi, çok hızlı üretim ve en önemlisi kitabın her an temin edilebilir olması. Elbette, bütün bunları da, kitab bir anda 500 ya da 1000 adet üretilmediği için, klasik bir matbaa baskısından çok daha ekonomik olarak gerçekleşiyor. Amerika ve Avrupa'da büyük ölçekli yayınevlerinin de git gide tercih etmeye başladıkları TDB (İngilizce adıyla POD - Print on Demand) çok yakında Türkiye'de de yaygınlaşacak gibi görünüyor ama siz, kendi kitabınız için, bir adım öne geçip, şimdiden bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Ekonomik ama sınırsız baskı!
Cinius Poetikus şairlerden gelen talepler doğrultusunda hazırlanmış, çok özel, çok ekonomik ve bir o kadar da şık bir paket. TDB teknolojisi sayesinde kitabınız bir anda 500 adet, 1000 adet üretilmiyor; gerektiği kadar, daha doğrusu sipariş geldiği kadar üretiliyor. Bu sayede başta ödemeniz gereken matbaa maliyetinden olduğu gibi kurtuluyorsunuz. (Ancak unutmayın ki bir matbaada 3000 adet de bastırsanız, eninde sonunda sınırlı sayıda kitap üretmiş oluyorsunuz. Poetikus'da ise kitabın baskısının tükenmesi diye bir ihtimal yok. Sipariş geldiği sürece kitabınız üretiliyor!)

 

 

Revizyon Kolaylığı
Kitabınızın ilk baskısı yapıldı, kitabı elinize aldınız ve hoşunuza gitmeyen cümleler ya da imla bozuklukları fark ettiniz. Normalde böyle bir durumda yapabileceğiniz pek bir şey yok. Kitabınız en aşağı 500 adet üretildiği için, yeni bir baskı yapabilmek için uzunca bir süre beklemeniz gerekir. O gün geldiğinde de, gerçekleştireceğiniz tek bir harf değişikliği bile, kitabın filmlerinin baştan alınmasını, kalıplarının baştan çekilmesini içereceği için ekstra bir sürü masrafa neden olacak. TDB sayesinde artık bu dertten de kurtuluyorsunuz. Kitabınızda bir hata mı buldunuz, çok ufak bir ücret karşılığında (değişiklik başına 10 TL) anında düzeltebilirsiniz! Kitap gelen talepler doğrultusunda üretileceği için, ardından gelen ilk siparişte de kitabınız düzeltilmiş haliyle okuruna ulaşacaktır.

Online Kitapçılarda ve Gerçek Kitabevlerinde Satış İmkanı
Poetikus ile kitabınız Türkiye'nin en büyük online kitabevlerinden üçünde satışa çıkıyor. Buna ek olarak, gerçek kitabevlerinden de talep gelmesi durumunda, kitap onlara da gönderiliyor. Yayınevi olarak aktif bir dağıtım yapılmadığı için, yani ancak, gelen siparişler doğrultusunda kitap gönderildiği için de kitabın bütün pazarlanması masraflarından kurtuluyorsunuz. Zaten, şiir kitaplarının dağıtım adetleri çok düşük olduğundan, aslında yapılamayacak bir iş için boşuna para ödememiş oluyorsunuz.

 

 

Satışları Siz Takip Edin
Cinius Yayınları Web Sitesi üzerinden, kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak, bundan böyle günü gününe satışlarınızı takip edebilirsiniz. Sadece satışlarınızı değil, yapılan üretimleri, revizyonları ve kitabınızla ilgili yazılan müşteri yorumlarını ve hatta basında çıkan haberleri bile takip edebilirsiniz! Sitemizin "Sahne Arkası" dediğimiz bu bölümü, dünyada benzerlerinden çok daha kapsamlı ve ayrıntılı bir bilgi paneli sunuyor size.

Bu Paketi Seçiyorum!

 

Bu Paketi Seçiyorum!

Merak Ettikleriniz mi Var?
Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, tüm sorularınızı yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:
(212) 528 33 14
Skype üzerinden canlı destek: yayindanismani@ciniusyayinlari.com
E-postalarınız için:
yayindanismani@ciniusyayinlari.com

Cinius Poetikus Yayın Paketine Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

Ek Ücrete Tabi Hizmetler
ok
ok
ok

Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?"
 
“Ben Perihan Karayel. Cinius Yayınevi'nin ilk yazarlarından biriyim. Bu yıla değin on iki kitabımı Cinius'un nazik, anlayışlı, bilgili ve iş bilir ekibinin elinden güvenle teslim aldım. Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Cinius ile çalışmaktan mutluluk duymaktayım...”
Perihan Karayel
Çocuk ve Gençlik Kitapları Yazarı
 

 

 
Tel: (212) 528 3314 | (532) 741 4148 | (216) 550 5078


© 2006-2015

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın