18.09.2021
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


Stratejik Basım Materyalleri

Kitabınız yayınlandığında, kitabınızı çevrenize duyurabilmek için bir takım materyallere ihtiyaç duyacaksınız. Kendiniz bu işi üstlenmek istemiyorsanız bile, kitabınızın çıktığının haberinin olabildiğince çok insana ulaşmasını isteyeceksiniz. Bu durumda size önerebileceğimiz bazı çözümler var.

Ayraç
Bütün dünyada, kitapların yanında yer alan yayıncılık tarihi kadar eski, ufak bir eşantiyon. Unutmayın ki kitabınızla ilgili yazılan, çizilen ve üretilen herşey kitabın dışındadır, sadece ayraç kitabın içindedir. Bu özelliği sayesinde, hem kitabınızı okuyanlar, hem de başka kitapları okuyanlar, sizin kitabınızın ayracından yararlanacaktır. Ayraç ya kitabınızın baskı adedi kadar üretilmektedir. Premius Ekopress ve Poetikus paketlerinde ise standart olarak 1000 adet üretilir. (250 TL)

Poster
Dilerseniz kitabınızla birlikte size 20 adet, A3 boyutunda poster üretiyoruz. Posterlerin tasarımı kitap kapak görseli, kitabın kapağında yer alan kanca metin, kitabın adı, yazarının adı ve dilerseniz sizin bir resminizin kompozisyonu oluşmaktadır. Bunların dışında özel bir isteğiniz varsa, onu da yerine getirmeye çalışıyoruz. Posterinizin baskı bilgileri ve soft-copy'sini CD ya da maille size gönderiyoruz ki daha sonra kendiniz çoğaltmak isterseniz, elinizde bu veriler bulunsun. (300 TL)

Kartvizit
Kitabınızı çevrenizde duyurabilmeniz için profesyonel bir yöntem, her zaman cebinizde bulundurabileceğiniz, kitabınıza özel bir kartvizittir. Tasırımını biz yapıyoruz ve kitabınızın baskı adedi kadar üretilmektedir. Kitabınızın kapağı gibi parlak ya da mat selefonla kaplanmaktadır. (250 TL)

Kartpostal
Çevrenizdeki ve uzağınızdaki insanlara kitabınızın çıktığını duyurmak ve kitabınızı almaları için onları teşvik etmek için kitabınız için özel tasarlanmış, şık bir kartpostalla da onlara ulaşabilirsiniz. Tasarımda kapağınızda kullandığınız görseli temel alıyoruz, ancak ölçüleri dolayısıyla tasarım çalışması baştan yapılıyor. Önünde ya da arkasında kendi resminizin yer almasını istiyorsanız, bu da mümkün. (350 TL)

E-mail Yoluyla Tanıtım
Spam olmamasına dikkat edilerek, 70.000 üzerinde online kitabevi müşterisine her hafta gönderdiğimiz Yeni Çıkanlar Bülteni'nde, en üstte sizin kitabınız yer alacaktır. (300 TL)

Bunların dışında istediğiniz ya da düşündüğünüz tanıtımlar varsa, size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişim kurun . (Bkz. İletişim)

 

Pakete Geri Dönü

 

 
Pakete Geri Dönü

Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >
© 2012.