23.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Cinius Yayınları
> Yayın Paketleri > Online Yayın Paketi

Destekli Kişisel Yayıncılık

 

Premius EkopressOnline Yayın Paketi ile vaktiyle yatırım yaptığınız ve bastırdığınız eserinizi gün yüzüne çıkarabilirsiniz! Cinius Yayınları'nın kapsamlı dağıtım ağı sayesinde kitabınız kısa bir sürede onlarca online kitabevinde yerini alabilir!

Online Yayın Paketi daha önce bir kitap bastırmış, ancak kitaplarını yayın dünyasına sokacak imkanları bulunmayan yazarların faydalanabileceği bir yayın paketidir. Kitap yazmak, kitap basmak ve kitap dağıtmak yayıncılığın üç ayrı basamağıdır; ilk ikisini kendiniz halledebildiyseniz bile, genelde dağıtım süreci için bir kurumun desteğine ihtiyacınız olacaktır. Kitabevleri ve online kitapçılar, teker teker yazarlarla çalışmayı tercih etmeyeceğinden ya bir dağıtımcıyla anlaşmaya çalışacak (ki onlar da birer birer yazarlarla çalışmaktansa yayınevleriyle çalışmayı tercih etmektedirler) ya da kitaplarını doğrudan yayınevlerinden alacaktır. Cinius Yayınları'nın yarım yüzyıllık yayıncılık deneyimi işte burada devreye giriyor. Biz, sizinle okur arasındaki köprüyüz; kitabınızı online kitapçıların hemen hemen tamamında satışa çıkarıyor, talep gelmesi halinde gerçek kitabevlerine ve dağıtımcılara da gönderimini yapıyoruz.

Pazarlama
Cinius Online Yayın Paketi'yle kitabınızdan ticari bir kazanç sağlamanın kapısını aralamış oluyorsunuz. Bugüne dek birçok yazarımız bu paket ile kitaplarını bastırdıktan sonra yayın dünyasına merhaba dediler ve yine birçok yazarımız bu paket ile sadece kitaplarını piyasaya sunmakla kalmadılar, aynı zamanda kâr da ettiler. Tek yapmanız gereken basılmış olan kitabınızdan 50 adedini bize ulaştırmak. Ardından kitabınızın tanıtım bülteni hazırlanıyor ve bütün online kitapçılarda kataloglanması sağlanıyor. Siparişler geldikçe, siparişler karşılanıyor. Kısacası kitabınız piyasada, başka herhangi bir kitap gibi, satılmaya başlanıyor. Online satış sayesinde dünyanın herhangi bir yerinden kitabınızın temini mümkün oluyor. Kapsamlı online satış ağımız sürekli genişliyor ve sizin kitabınız da otomatik olarak yeni online kitapçıların portföyünde yerini alıyor. Elimizdeki kitaplar tükendikçe yeni siparişler için her zaman irtibatta kalıyoruz. Elinizdeki stok tükeninceye dek hizmeti almaya devam ediyorsunuz.

Bu Paketi Seçiyorum!

 
 

Bu Paketi Seçiyorum!

Merak Ettikleriniz mi Var?
Yayın uzmanlarımızla iletişim kurun, tüm sorularınızı yanıtlayalım!

Telefonla ulaşmak için:
(212) 528 33 14 | (212) 512 05 03
MSN Messenger üzerinden canlı destek: yayindanismani@ciniusyayinlari.com
E-postalarınız için:
yayindanismani@ciniusyayinlari.com

Online Yayın Paketine Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok

Ek Ücrete Tabi Hizmetler
ok
ok
ok
ok
 
“Cinius demek, kitabınız için ürkek adımlarla girdiğiniz sihirli bir eşikten dev adımlarla çıkmak demek... Cinius demek, kitabınızı güvenle teslim edebileceğiniz dürüstlük ve disiplin demek... Cinius demek, kitabınızın tasarımı için kendi kendinizin patronu olabileceğiniz özgürlük demek.”
Dilek Ünal
Yazar, Derin Derin ve Düne Ne Oldu?
 

 

 
Tel: (212) 528 3314 | (532) 741 4148 | (216) 550 5078


© 2006-2015

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın