13.06.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..


PR

Her gün onlarca kitabın piyasa çıktığı ülkemizde, bir kitabı fark edilmesi için çoğu kez, birkaç ekstra adımın atılması gerekir. PR (Public Relations - Halkla İlişkiler) hizmeti sayesinde kitabınız ulusal medyada ve yayın dünyasında öne çıkacaktır.

PRCinius Yayınları aracılığıyla özel bir tanıtımı da düşünebilirsiniz. Ülkenin bugün en iyi "PR" uzmanlarından biriyle, kitabınızı büyük medyada da duyurmayı düşünüyorsanız, sizin için gerekli tüm bağlantıları ayarlıyoruz. Özel anlaşmalı olduğumuz söz konusu PR uzmanı sayesinde çok ucuz bir fiyata kitabınız ülkenin her bir köşesinde ve yerel olduğu kadar ulusal medyada da duyuruluyor. Bugüne dek bu sayede birçok Cinius kitabı başta CNN Türk, Kanal 1, Akşam gazetesi, Radikal gazetesi ve haftalık kitap ekinde, MedyaTava vb. televizyon kanalları ve web sitelerinde defalarca tanıtılmıştır. PR tanıtımı kuşkusuz bir kitap için eşsiz bir fırsattır ve gerekirse sizin doğrudan medya mensuplarıyla görüşmenizi ya da röportajlara çıkmanızı da içermektedir.

PR tanıtımı kitabın satışını etkiliyor mu?
Bu sorunun yanıtı vermek kolay değil. Herhalde söylenebilecek en doğru şey, kitabın bir satış başarısı elde etme şansını artırıyor olması. Başka bir deyişle, azıcık itelemeyle iyi bir satış grafiği çizebilecek bir kitap, hiç duyrulmadığı takdirde çok az satacaktır. Yapılan bir PR tanıtımı kitabın fark edilmesini ve önünün açılmasını sağlayabilir. Ancak burada "sağlayabilir" sözünün altının çizilmesi gerekir. Yayın dünyası, bütün dünyada, başka herhangi bir sektör gibi, ciddi tanıtımlara rağmen, iyi satış rakkamlarına ulaşamamış ürünlerin sayısız örneğiyle dolu. Son olarak şunu söylemekte de yarar var, PR tanıtımı sadece kitabın daha iyi satması için değil, basın dünyasının, medya mensuplarının, kültür programlarının ve köşe yazarlarının sizin isminizle tanışmaları açısından da önemli bir fırsattır. İlk kitabınızda fazla bir etkisi olmasa da, ikinci kitabınız çıktığında, daha öncesinde yapılmış iyi bir PR çalışması, mutlaka sizi ve kitabınızı ödüllendirecektir.

Bu hizmetin ücretini siz PR uzmanıyla birlikte, tanıtımın ölçeğine göre, kararlaştırıyorsunuz. Kitabınızın PR tanıtımına uygun olup olmadığı Cinius Yayınları editörlerince kararlaştırılmaktadır.

 

Pakete Geri Dönü

 

 
Pakete Geri Dönü

Cinius Yayın Paketlerine
Neler Dahil?
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok
ok

* Bu hizmet sadece Premius paketinde ücrete dahildir.
* * Bu hizmet Premius ve Maksimus'da ücrete dahildir, Poetikus'da değildir.
*** Bu hizmet Premius ve Poetikus'da ücrete dahildir, Maksimus'da değildir.
**** Bu hizmet tüm paketlerde ücrete dahildir.


Başvuru Dosyanız Nasıl Olmalı?
Dosyanızı bugün gönderin, en geç bir ayda kitabınız basılsın.

Yayın Paketlerimiz >
Sıkça Sorulan Sorularr >


Dosyanızı Hemen Göndermek İçin Tıklayın!

Merak ettikleriniz mi var? Bizimle bağlantı kurun.

Telefon, e-mail, Skype ya da yüz yüze bizimle her an görüşebilirsiniz.

(0212) 528 33 14 ya da
(0212) 527 79 36'yı arayın, yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresine yazın ya da bu adresi Skype listenize ekleyin, yardımcı olalım!

09:00'dan 19:00'a - Haftaiçi
11:00'dan 17:00'a - Cumartesi (Kadıköy ofisi)

Değişik yazarlar, değişik deneyimler.

Cinius yazarları kitapları yayınlanırken yaşadıklarını sizlerle paylaşıyorlar.
Devamı >
© 2012.