Web sitesi yöneticilerinin dikkatine!

Cinius'u siz de sayfanızdan duyurun!

Destekli Kişisel Yayıncılık nedir?

Cinius Yayınları nedir, öğrenmek için tıklayın!

Eserinizi gönderin, hemen yayınlayalım!
Paketlerimizden
birini seçerek yayın
dünyasına merhaba
deyin!

Editöryel Servisimiz
Editörlerimiz size
hangi konularda
yardımcı olabilir.
Editöryel servisin
avantajları neler?

Bu Yola Başvuran Ünlü Yazarlar
Yalnız değilsiniz! Tolstoy, Mark Twain, James Joyce ve daha niceleri bu yolu seçti!

 


İç Sayfa Tasarımı

İç sayfa tasarımı özellikle ülkemizde yayınlanan kitaplarda sık sık göz ardı edilen önemli bir olgu. Güzel tasarlanmış iç sayfalar, sadece okurun gözünü okşamakla kalmaz, aynı zamanda okunan metne de güvenilirlik kazandırır.

iç sayfaCinius tüm paketlerde profesyonel, göz alıcı ve okurun gözünde güven uyandıracak iç tasarımlar sunmaktadır. Edebi ve edebi olmayan kitaplara farklı yaklaşarak, her birine en uygun düzenlemeyi yapmaktadır. Font seçiminde, kitabın konusuna, yaş grubuna ve okur kitlesine yönelik seçimler yapılıyor, sayfa numaralandırması ve başlıklar için özel, sade ama göz alıcı tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Premius paketinde kitabınıza özel tasarımlar sunuyoruz; Maximus'da ise standart tasarım şablonlarımızdan birini siz seçiyorsunuz. Her iki durumda da kitabınızın görüntüsü profesyonel, iddialı ve bir o kadar sade oluyor. Çalıştığımız tasarımcılar, ülke çapında birçok yayınevi için kitap kapakları ve iç tasarımlar yapmış deneyimli tasarımcılardır.


E-kitap Olmayan Uygun Tasarımlar

Tüm iç tasarımlarımız kitabınızın standart bir Acrobat Reader programıyla indirilip bilgisayarda ya da internet ortamında rahatlıkla okunmasına uygun yapılmaktadır. Dilerseniz PocketPC ya da Palm'lerde de okunabilmesi için özel tasarımlar da yapmaktayız.


© Cinius Yayınları 2007. Tüm hakları saklıdır.
Cinius Yayınları İzlenim Yapım ve Sosyal Yayınlar'ın Ortak Girişimidir
MSN Messenger Destek Hattı: yayindanismani@ciniusyayinlari.com | İletişim | Gizlilik İlkelerimiz