Web sitesi yöneticilerinin dikkatine!

Cinius'u siz de sayfanızdan duyurun!

Destekli Kişisel Yayıncılık nedir?

Cinius Yayınları nedir, öğrenmek için tıklayın!

Eserinizi gönderin, hemen yayınlayalım!
Paketlerimizden
birini seçerek yayın
dünyasına merhaba
deyin!

Editöryel Servisimiz
Editörlerimiz size
hangi konularda
yardımcı olabilir.
Editöryel servisin
avantajları neler?

Bu Yola Başvuran Ünlü Yazarlar
Yalnız değilsiniz! Tolstoy, Mark Twain, James Joyce ve daha niceleri bu yolu seçti!

 

YAYIN PAKETLERİMİZ > CİNİUS KURUMSAL YAYIN PAKETİKurumlar her zaman basılı materyale gereksinim duyar. Ancak çoğunlukla bu işi yapacak yer bulmakta güçlük çekerler. Matbaalar her zaman en aşağı 2000 adet kitap bastıkları için genellikle iyi bir çözüm sunamazlar. Ek olarak kurumsal kimliğinize uygun, profesyonel tasarım yapacak ajanslar da çok pahalıdır. Cinius adedi ne olursa olsun, kurumunuza yaraşır kitap ve kitapçıklar üretir! Hem de çok cazip fiyatlarla.

Kullandığımız ileri düzey tasarım ve dizgi yazılımları ve son teknoloji dijital baskı tesisimiz sayesinde kurumunuza yaraşır her tür basılı materyale artık Cinius talip! Hemen belirtelim, piyasanın en iyi tasarımcılarından bazılarıyla çalışıyoruz ve güzel bir tasarım sunmanın yanısıra kurumsal kimliğinizle uyumlu bir çalışma yapmaya özen gösteriyoruz. Bünyemizde barındırdığımız profesyonel fotoğrafçılar sayesinde ürünlerinizin fotoğraflarını da profesyonel stüdyo ortamlarında çekiyoruz. Üretmek istediğiniz kitabın/kitapçığın Türkçe'sini temiz ve profesyonel bir hale getirecek editöryel kadromuz da her zaman hizmetinizde. Editörlerimizden bazıları uzun yıllar reklam yazarlığı yaptığından, ürün ve firma tanıtımı gibi konularda da size her zaman yardımcı olabiliyoruz.

Cinius olarak ufak kılavuzlardan, büyük çaplı şirket yıllıklarına kadar her tür kurumsal baskı işini kısa bir sürede teslim ediyoruz. Kapsamlı ve titiz bir ön-çalışma aşamasından sonra adede bağlı olarak, işi matbaa aracılığıyla ya da kendi dijital tesisimizde üretiyoruz. Renkli ya da siyah beyaz baskı yapabiliyoruz, kuşe kağıdından kitap kağıdına kadar dilediğiniz kağıt türünü seçebiliyorsunuz ve dilerseniz standart karton kapak yerine kalın bez ya da deri cilt yapabiliyoruz. Unutmayın, Cinius'da tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verecek bol çeşit var.

Cinius Kurumsal ile tanışmak istiyorsanız, bizimle hemen bağlantıya geçin. Dilerseniz bize hemen bir telefon edin, dilerseniz de burayı tıklayarak açılacak formu doldurun, en kısa zamanda sizinle diğer ayrıntıları konuşmak için bağlantıya geçelim.

 

Cinius Kurumsal Yayın Paketinin İçeriği:

Özel tasarlanmış kapak
Özel tasarlanmış renkli ya da siyah beyaz iç sayfalar
E-kitap CD'si
Özel ürün fotoğrafları
Editöryel Gözden Geçirme
Farklı kağıt seçenekleri
Çeşitli boylar

Ek Seçenekler
Kalın cilt ve şömiz


Başvuru

Diğer Yayın Paketleri


© Cinius Yayınları 2007. Tüm hakları saklıdır.
Cinius Yayınları İzlenim Yapım ve Sosyal Yayınlar'ın Ortak Girişimidir
MSN Messenger Destek Hattı: yayindanismani@ciniusyayinlari.com | İletişim | Gizlilik İlkelerimiz