|
|
|
|

Yayın Kılavuzu
Kitap yayınlama
sürecini adım adım
izleyin.

 


Eserinizi gönderin
Paketlerimizden
birini seçerek yayın
dünyasına merhaba
deyin!

 


Editöryel Servisimiz
Editörlerimiz size
hangi konularda
yardımcı olabilir.
Editöryel servisin
avantajları neler?

 


Dağıtım ve Pazarlama Ağımız
Kitabınızın yurt çapında yolculuğunu takip edin, nerelere ulaştığını görün

 


 

Reklam Kampanyası Ortaklığı


Kitabınızın ülkenin önde gelen sanat dergileri, gazetelerin kitap eklerinde; bunların yanısıra da edebiyat ve kitap sitelerinde tanıtılmasını istiyor musunuz? Cinius sayesinde bunu yapabilirsiniz!

Yüksek tirajlı ulusal basın, okur kitlenize ulaşmanız için kuşkusuz en ideal yol. Ne var ki böyle bir projeyi tasarlamak bile inanılmaz paralara mal oluyor, daha sonra reklam verilecek yerlerle bağlantılar oluşturmak ve reklamları tasarlamak, iyi bir "image making" çalışması yürütmek de bir o kadar vakit alıyor. Anlaşacağınız reklam ajansı reklamlarınızın tasarım çalışmalarını yapıyor. Daha sonra ulusal basında reklamın çıkmasını istediğiniz dergiler ve gazetelerin bir listesini çıkarıyorsunuz. Son olarak bu yerlerle bağlantıya geçiyorsunuz, ve bu kurumlar sizi özel olarak tanımadığından standart ücretlerle anlaşmalar yapıyorsunuz.

Cinius'la ise bütün bunların daha kolay bir yolu var. Cinius ekibi sadece reklamlarınızı tasarlamakla kalmıyor, aynı zamanda basınla tüm ilişkileri kuruyor ve tek bir paket içinde tüm anlaşmaları yapıyor. Aşağıda basında reklamınızın çıkması için farklı olasılıklar sunuyoruz.

Ödeme sayfasında ilgili dergi için ödemeyi yaptığınız andan itibaren süreci başlatıyoruz.


İzEdebiyat Web Sitesi (Altın Örümcek Ödüllü, Türkiye'nin en popüler edebiyat sitesi)
URL: http://www.izedebiyat.com
Tiraj: Aylık yklş. 300.000
Reklam boyutu: Üst banner
Fiyat: 300 TL (10.000 tık için, ortalama bir ay)

NetKitap Kitap Alışveriş Sitesi (Popüler kitap ve DVD alışveriş sitesi)
URL: http://www.netkitap.com
Tiraj: Aylık yklş. 500.000
Reklam boyutu: Üst banner
Fiyat: 400 TL (10.000 tık için, ortalama bir ay)

Cumhuriyet Kitap Eki
URL: http://www.cumhuriyetkitap.com.tr
Tiraj: ---
Reklam boyutu: Yarım sayfa
Fiyat: Lütfen bizimle yazışın.

Radikal Kitap Eki
URL: http://www.radikal.com.tr/kitap
Tiraj: ---
Reklam boyutu: Yarım sayfa
Fiyat: Lütfen bizimle yazışın.

Dünya Kitap Eki
URL: http://www.dunya.com.tr/kitap
Tiraj: ---
Reklam boyutu: Yarım sayfa
Fiyat: Lütfen bizimle yazışın.

Kitap Dünyası Dergisi
URL: http://www.kitapdunyasi.com.tr
Tiraj: ---
Reklam boyutu: Yarım sayfa
Fiyat: Lütfen bizimle yazışın.

 

 

CİNİUS PAKETLERİ
1. PAKET - Premius +

Kitabınızın piyasadaki büyük rekabete katılmasını istiyorsanız bu paket sizin için. Profesyonel editörlerimiz ve deneyimli yayın ekibimiz kitabınızın kitap dünyasında öne çıkması için varını yoğunu ortaya koyacak. Premius ile kitabınız yurt çapında kitabevlerinde ve belli başlı tüm online kitabevlerinde satışa çıkacaktır. Kısacası, Cinius Premius Yayın Paketiyle gerçek yazarlığa açılan kapıdan girmiş olacaksınız. Ayrıntılar için tıklayın

 

 
4. PAKET - Maximus

Cinius Maximus, temelde bir yayın değil, bir basım paketidir. Özgün bir kapak çalışması, şık bir sayfa tasarımı ve Premius'un kalitesini aratmayacak bir baskı kalitesisiyle kitabınız her açıdan profesyonelce hazırlanmış bir eser oluyor. Ancak kitabınız editöryel bir gözden geçirmeden geçmediğinden dağıtıma girmiyor. Yine de metniniz incelendikten sonra kitabınız online kitabevlerinde satışa çıkabilir. Eş, dost, aile ve yakın çevreyle paylaşılacak kitaplar için ideal bir pakettir.

 

 

6. PAKET - Kurumsal

Kurumunuz için basılmasını istediğiniz kitap ya da kitapçıklar için Cinius bu özel paketi sunuyor. Kurumlar için hazırlanan kitaplar yayın dağıtım ağına girmezler, ancak kurumunuza yaraşır özel renkli baskı, özel kağıt ve özel bir tasarım sunuyoruz.

 

 
Tüm hakları saklıdır. © İzlenim Yapım ve Sosyal Yayınlar Ortak Girişimidir, 2006 Babıali Cad. No. 14 Cağaoğlu, İstanbul Tel: 0212 528 3314 | İletişim | Gizlilik İlkelerimiz

MSN Messenger aracılığıyla, hafta içi, iş saatlerinde canlı destek almak için yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresinden yararlanabilirsiniz.