|
|
|
|

Yayın Kılavuzu
Kitap yayınlama
sürecini adım adım
izleyin.

 


Eserinizi gönderin
Paketlerimizden
birini seçerek yayın
dünyasına merhaba
deyin!

 


Editöryel Servisimiz
Editörlerimiz size
hangi konularda
yardımcı olabilir.
Editöryel servisin
avantajları neler?

 


Dağıtım ve Pazarlama Ağımız
Kitabınızın yurt çapında yolculuğunu takip edin, nerelere ulaştığını görün

 


 

Stratejik Basın Materyali


Etkileyici ve profesyonelce hazırlanmış basın materyali kitabınızın tanıtımı ve satışı için hayati önem taşımaktadır. Ne yazık ki basının sadece ilgisini çekmekle kalmayıp, aynı zamanda kitapla ilgili tüm gerekli bilgileri de sağlayan bu tür belgeler hazırlamak kolay değil.

Bırakın Cinius'un profesyonel ekibi bu işi sizin için yapsın! Sizinle kitapla ilgili kapsamlı bir yazılı röportaj (bilgi için metnin sonuna bkz.) yaptıktan sonra ekibimiz oturup kitabınızın öne çıkan özelliklerini ortaya koyuyor ve bunları çeşitli vasıtalar aracılığıyla basının ilgisine sunuyor. Sunduğumuz basın materyalleri üç başlık altında toplanabilir.

Kanca. Kanca dediğimiz tek paragraflık sunum, kitabınızın benzer alanlarda kaleme alınmış çalışmalardan hangi açılardan farklı olduğunu ortaya koyuyor. Amaç baştan sona medya mensuplarının ilgisini çekmektir ve tüm önemli gazete ve dergilerin kitap eklerine ya da kültür sanat departmanlarına gönderilmektedir.

Mektup. Tüm basın mensuplarına, adlarına özel, birer posta gönderiyoruz. Bu postanın içeriği kitabınıza göre hazırlanıyor ve medya mensuplarının dikkatleri kitabınız üzerine çekiliyor.Postayla birlikte kitabın Basın Bülteni ve Kanca adını taktığımız sunumu da gönderiyoruz.

Basın Bülteni. Basın Bülteni kitabın bir sayfalık özetidir. Basın bülteni aracılığıyla medya yazarları kitabınızı daha yakından tanıyabilecek ve kitabınızla ilgili bir makale yazmayı istemeleri durumunda, bu makale için kullanabilecekleri önemli bilgileri bulabileceklerdir. Çoğu basın mensubu bir kitabı tanıtırken kitabın tamamını okumaya vakit bulamıyor, dolayısıyla Basın Bülteni kitabınız hakkında bir şeyler yazabilmeleri için hayati önem taşıyor. Basın Bülteni'nin amacı sizi ya da kitabınızı hiç tanımayanların ilgisini çekebilecek önemli bakış açıları sunabilmesidir.


Yazar Söyleşisi:

1. Söyleşiyi bilgisayarınıza çekin. Söyleşi metnini MS Word dokümanı (.doc) şeklinde indirmek için tıklayın.

2. Söyleşiyi imzalı bir şekilde bize soylesi@ciniusyayinlari.com adresine gönderin ya da 0212-528 3314 no'lu numaraya fakslayın. Aşağıdaki adrese taahütlü posta, kargo ya da kurye yoluyla da ulaştırabilirsiniz.

Cinius Yayınları
Babıali Cad. No. 14
34410 Cağaloğlu, İstanbul


 

Fiyat:

Stratejik Basın Materyali:

500 TL

 

 

CİNİUS PAKETLERİ
1. PAKET - Premius +

Kitabınızın piyasadaki büyük rekabete katılmasını istiyorsanız bu paket sizin için. Profesyonel editörlerimiz ve deneyimli yayın ekibimiz kitabınızın kitap dünyasında öne çıkması için varını yoğunu ortaya koyacak. Premius ile kitabınız yurt çapında kitabevlerinde ve belli başlı tüm online kitabevlerinde satışa çıkacaktır. Kısacası, Cinius Premius Yayın Paketiyle gerçek yazarlığa açılan kapıdan girmiş olacaksınız. Ayrıntılar için tıklayın

 

 
4. PAKET - Maximus

Cinius Maximus, temelde bir yayın değil, bir basım paketidir. Özgün bir kapak çalışması, şık bir sayfa tasarımı ve Premius'un kalitesini aratmayacak bir baskı kalitesisiyle kitabınız her açıdan profesyonelce hazırlanmış bir eser oluyor. Ancak kitabınız editöryel bir gözden geçirmeden geçmediğinden dağıtıma girmiyor. Yine de metniniz incelendikten sonra kitabınız online kitabevlerinde satışa çıkabilir. Eş, dost, aile ve yakın çevreyle paylaşılacak kitaplar için ideal bir pakettir.

 

 

6. PAKET - Kurumsal

Kurumunuz için basılmasını istediğiniz kitap ya da kitapçıklar için Cinius bu özel paketi sunuyor. Kurumlar için hazırlanan kitaplar yayın dağıtım ağına girmezler, ancak kurumunuza yaraşır özel renkli baskı, özel kağıt ve özel bir tasarım sunuyoruz.

 

 
Tüm hakları saklıdır. © İzlenim Yapım ve Sosyal Yayınlar Ortak Girişimidir, 2006 Babıali Cad. No. 14 Cağaoğlu, İstanbul Tel: 0212 528 3314 | İletişim | Gizlilik İlkelerimiz

MSN Messenger aracılığıyla, hafta içi, iş saatlerinde canlı destek almak için yayindanismani@ciniusyayinlari.com adresinden yararlanabilirsiniz.