13.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Cinius Yayınları > Katalog> Kitap Listesi

Tüm Yayınlar
Çağdaş Türk Yazarları
Şiir Kitapları
Anı
Araştırma İnceleme
Tarih Bilim Felsefe
Ekonomi
Sağlık
Kişisel Gelişim
Sözlük
Yemek Kitapları
Deneme
Gezi Kitapları
Mizah ve Eğlence
Din ve Teoloji
Eğitim / Dil


Özlem Tunalı
Sıralamayı göre yap

0 - 201741

Akaşik Kayıtlar Mucizesi 2,
Özlem Tunalı

Sözleşmeyi bilmezseniz gerçekleştirebilir misiniz? Böyle bir şey mümkün değildir. Karma çukurunu bilmezseniz, aynı çukura düşer düşer neden düştüğünüzü de bilemezsiniz.
Bu sebeple sözleşmeyi bilmek bizim yaşamda başarılı olmamızı sağlar. Bunu bilmediğimizde/ sezmediğimizde ve yanlış yolda olduğumuzda hayat yanlış bir yere doğru yol alır ve dahası kaderimizde yazandan çok daha fazla acı çekeriz.
Bu kitapta Aylin’in akaşik kayıtları ve akaşik kayıtlarının yorumları bulunmaktadır. Maksat; Aylin’in akaşik kayıtlarını, karmalarını, karma çukurlarını, nerelerde devam edemediğini, zorlanmalarını okurken; kendi içimizdeki birçok acının ya da değişik hislerin sebebini ve kendi karmalarımızın neler olabileceğini de fark edebilmek.
Zaten karma, fark ettiğimiz zaman çözülür. Karma çözme teknikleri, karma çözme niyetlerini de içeren AKAŞİK KAYITLAR MUCİZESİ-2 kitabında, karma bağlarınızdan tamamen kurtulup geçmişinizi ve geleceğinizi şifalandırıp, sizi engelleyen ne varsa kaldırıp sözleşmenize uyabilmeniz amaçlanmıştır.
Sözleşmeyi bilmeden gerçekleştirme imkânımız var mı, yok. Evvela bileceğiz ki, gerçekleştireceğiz değil mi? İşte sözleşmemizi bilme edimini sezgilerimizle, fark ettiklerimizle, algımızın açılmasıyla, yeni bakış açılarına hazır olmamızla kendimizin de görebilmesini sağlayacak ve defalarca okunacak bir kitap.
AKAŞİK KAYITLAR MUCİZESİ-2 kitabını okuduktan sonra bir daha hayatınız eskisi gibi olmayacak. AKAŞİK KAYITLAR MUCİZESİ-2 sorunlarınızın kaynağına inerek, ilerlemenizi engelleyen faktörleri görmenizi ve tüm bunlardan sıyrılmanızı sağlayacak bir ışık olacaktır.
...


Kişisel Gelişim; 148 sayfa, 2. hamur , ISBN: 9786057593269
Etiket 19,00 TL, ciniusyayinlari.com'da 11,40 TL (%40 indirim 7,60 TL)0 - 202422

Akaşik Kayıtlar Mucizesi 3,
Özlem Tunalı

Karma nasıl kırılır? Kader kapının açılması için ne yapmak lazım? Neden enkarneler önemli? Karmalarımızı bilince ne olur? Devam eden karmalar bize neyi anlatır? Karmalardan kurtulamazsak ne olur? Çözemediğimiz karmalar hayatımıza nasıl etki eder? Tek bir karma onlarca enkarnede devam eder mi? Karma bağlarından nasıl kurtulursun? Yaşadıklarımızı nasıl anlamlandırmalı? Başımıza gelenler bize bir şey öğretmek için ise bu öğretiyi nasıl bileceğiz? Karmaları oluşturan etmenler nelerdir? Seni bu hayatta en çok zorlayan konu aslında senin karman olabilir mi? Sınavın senin karman mıdır yoksa sınav ve karma bambaşka konular mıdır? Sınavı iptal etmenin yolu var mıdır? Sınanmaya geldiğimiz şu Gaia mekânında sınanmamak mümkün müdür?
Karmayı fark etmek nasıl olur? Negatif karma pekişmesi nedir? Evrenin çekim yasası olduğu gibi itme yasası da var mıdır ve bu nedir?..
Tüm bunları AKAŞİK KAYITLAR MUCİZESİ 3 kitabımda, Janset’in yaşadıkları ile anlattım. Senin yaşamının kilit noktası neresi? Kıramadığın karma hangisi, bunu sezdiysen zaten çok şey başardın demektir.
AKAŞİK KAYITLAR MUCİZESİ 3 ile hayatının dönüm noktasına hoş geldin…
...


Kişisel Gelişim; 160 sayfa, 2. hamur , ISBN: 9786257043656
Etiket 24,00 TL, ciniusyayinlari.com'da 14,40 TL (%40 indirim 9,60 TL)0 - 202204

Spiritüelin Hamilelik Günlüğü,
Özlem Tunalı

Ben tüm kitap boyunca kendimi anlatacağım, belki kimseye anlatamadığım için bir iç dökme de denilebilir buna. Kimseye bir önerim yok, yönlendirmem yok, bu yönde çabam ise hiç yok; sadece bu benim hamilelik günlüğüm. Her gün hissettiklerim değişiyor. O yüzden bunları not etmek istedim. Dedim ki 9 ay boyunca ufak ufak yazsam bunu bir kitap yazarım ve belki insanlar okurken kendilerini bulur, tabii ki hamile hanımlardan bahsediyorum. “Senin hamileliğin nasıldı acaba?” diyebileceği birinin olması güzel bir şey. Benim için böyle biri yok sorabileceğim, sizin hamilelik sürecinizde olsun istedim ve bu yüzden bu kitabı yazmaya karar verdim.
Bu kitap, kendi kendime iç dökmemden oluşan sayfalar bütünüdür. Hamile adayı ya da hamile olan kişi hafta hafta annenin ve bebeğin durumuyla ilgili ve bu sürecin nasıl olacağına dair bir bilgi edinmek için başkalarının düşüncelerinden hatta duygularından yararlanmak isterse, bu kitap tam ona göre demektir.
Ben hamileyken çevremde hamile olan biri yoktu. Hatta daha önce hamile olan kişilerden de pek destek alamadım. Her şeyi internetten öğrendim. Başka hamilelerin yorumları bana yön gösterdi, gerçekten bu çok önemli. Çünkü bu dönemde yanınızda biri yoksa karanlık bir yolda fener arıyorsunuz. Hamilelik size çok uzak bir kavramsa ve öncesinden de çevrenizde hamile biri olmamışsa şayet, o zaman muhakkak başkalarının yaşadıklarını merak ediyorsunuz. Ben de kendi yaşadıklarımı yazdım. Bu kitap, yaşadığım hamilelik sürecinden başka bir şey değil.
Kim okumak ister? Hamile olan ya da hamile yakını olan okuyabilir. Ya da hamile yakını olana hediye alınabilir. Bu serüvende bir yol arkadaşı ararken başkasının bu 9 ay boyunca neler yaşadığını bilmek bana iyi geldi, ben kendimi anlattım, sadece kendimi. Bu kitapta acılarım da, korkularım da, dermanım da bana ait. Zaten herkes tek ve özeldir. Her hamile özeldir, çünkü kimsenin serüveni başkasına asla benzemez. Bir hamileye, bir başka hamileyle konuşmak çok iyi gelir. Bunu o kadar iyi biliyorum ki. İşte ben de geldim sizinle konuşmaya. İşte kendimi anlatıyorum. Kendi hamileliğimde gün gün notlar aldım, konuştum, gerek Allah’la konuştum, gerek kendimle konuştum, gerek bebeğimle konuştum… Bazen kelimelerimin hepsi sustu kalemim konuştu; işte onu da sizinle paylaştım. Bununla birlikte yazdığım olumlamalar ve dualar diğer hamilelerin de bu süreçlerini avantaja çevirmelerini sağlayacak niteliktedir. Bu dualar ve olumlamaları önce kendime yazmıştım, tabii ki başkalarına da son derece faydası olacaktır.
İlk hamilelikte her şey çok yenidir. Bilinmeyen bir okyanus gibi görünüyor anne adayı için. İşte ben de onlardan biriyim ve kendime derman olsun diye yazdıklarımı tüm hamilelerle paylaşıyorum. Umarım bir parçası, bir kısmı, bir cümlesi de size derman olur.
Keyifli okumalar dilerim.
...


Günlük; 133 sayfa, 2. hamur , ISBN: 9786057720719
Etiket 18,00 TL, ciniusyayinlari.com'da 10,80 TL (%40 indirim 7,20 TL)

Bize ulaşmak için: (212) 528 33 14


© 2006-2012

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın