13.07.2024
Cinius Yayınları

Biz Kimiz? | SSS | Yazar Girişi | Cağaloğlu: (212) 528 3314 | Kadıköy: (216) 550 5078 | Ankara: (312) 439 7487 | İletişim | English ..

Cinius Yayınları > Katalog> Kitap Listesi

Tüm Yayınlar
Çağdaş Türk Yazarları
Şiir Kitapları
Anı
Araştırma İnceleme
Tarih Bilim Felsefe
Ekonomi
Sağlık
Kişisel Gelişim
Sözlük
Yemek Kitapları
Deneme
Gezi Kitapları
Mizah ve Eğlence
Din ve Teoloji
Eğitim / Dil


Mehtap Hizar
Sıralamayı göre yap

0 - 201820

Senin İçin ,
Mehtap Hizar

“Hepimiz çok benzeriz özünde; zaman zaman ulaşamadığını hissettiğin annen, bazen çekindiğin baban, en anlaşamadığın insan, sen, ben, hepimiz... Acılarımız da benzer, sevinçlerimiz de... Kalbimiz kırılınca içimiz acır, kendimizi ifade edemeyince boğazımız düğümlenir, fark edilemeyince psikolojik olarak yok oluşu yaşarız...
Anlaşılmak, fark edilmek, hissedilmek, hissetmek isteriz. Beklentilerimiz basittir. “Bu kadar zor olmamalı” diye geçiririz içimizden... Ama zor olur çoğunlukla...
Hepimizin içinde hâlâ biraz küçük bir çocuk vardır; şımarmak isteyen, şımartılmak için bekleyen, bazen huysuzlanan, çoğunlukla saklanan, minik erkek ve kız çocukları...
Eğer tanıdıksa söylediklerim, hissettiklerine yakınsa, bu kitap senin için... Bu kitap kendini ve diğer insanları anlaman için yazıldı; anne/baba olarak, evlat olarak, her şeyden önce insan olarak kafandaki sorulara cevaplar bulabilmene yardımcı olabilmek için hazırlandı.
Biliyorum ki bu kitabı okurken kendinden çok şey bulacaksın çünkü aslında bu kitap seni anlatıyor, bu kitap en çok senden bahsediyor...”
“Değerli öğrencim Uzm. Psk. Mehtap Hisar’ın bu kitabını büyük bir zevkle ve yararlanarak okudum. Size de öneririm. Mehtap, bu çalışmasında bilgi ve tecrübeyle, duyarlı ve öngörülü bir yaklaşımı çok güzel harmanlıyor.”
PROF. DR. ÇİĞDEM KAĞITÇIBAŞI
Türk Bilimler Akademisi kurucu üyesi, 200’ün üstünde bilimsel makale ve 28 kitap yazarı.
“Elinizdeki kitapta insana dair gerçekten her şey var. Yazar bu kitapta insan olarak var, bir bilim kadını, bir psikoterapist, danışanlarıyla bir yol arkadaşı, bir eş, bir evlat, bir anne, bir öğrenci, bir öğreten olarak var... Bu güzel ruhsal ziyafetten istifade etmek için buyurun.”
UZM. DR. TAHİR ÖZAKKAŞ
Psikoterapi Enstitüsü Başkanı, psikoterapi ve hipnoterapi alanında çok sayıda yayın ve kitap yazarı. ...


Kişisel Gelişim; 200 sayfa, 2. hamur , ISBN: 9786053233886
Etiket 29,00 TL, ciniusyayinlari.com'da 17,40 TL (%40 indirim 11,60 TL)

Bize ulaşmak için: (212) 528 33 14


© 2006-2012

Facebook Sayfamıza Üye Olmak İçin Tıklayın